Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem akarok vitát szítani,...

Nem akarok vitát szítani, csak annyit kérdeznék, a többség hogy gondolja,1 év felett sterilizál, babavizet (vagy forralt vizet) ad a gyerekének? Ha igen, ezeket meddig?

Figyelt kérdés
2012. máj. 22. 14:28
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Valahol azt olvastam: egy kiló kosz évente kell a gyereknek.

Itt falun nyugodtan itatom csapvízzel, mert finom, de laktunk panelba. Hát... fúj. Mire az ötödikre felért: meleg volt és possadt.

Ott mi is vettük a vizet (rózsaszín kupakost)

2012. máj. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
94%
Kb 4-5 hónapos koráig főztem ki a dolgait hetente 1-2szer,első hónapokba 2 naponta,kb 3 hónapos koráig forraltam fel a vizet,utána csak sima ásványvizet kapott,amit babáknak is lehet adni,annyi hogy felbontás után hűtőbe teszem,sosem paráztam túl semmit,ha a lakáson belül leesett a cumi olyan helyre ahol cipővel is járkálunk,lemostam forró vízzel ha az utcán akkor kiforráztam,de a lakás többi részén esett le simán visszaadtam neki.4-5 hónapos kora óta vegyszer nélküli mosószerrel,saját szivaccsal és forróvízzel mosom az Ő dolgait.
2012. máj. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
ja 13 hónapos
2012. máj. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 krisztivan ***** válasza:
100%
Kb. 9 hós koráig heti 1X sterilizáltam(8 hósan kezdett kúszni)aztán mivel mindent a szájába vett ,abba is hagytam.A vizet forraltam neki kb.ugyan eddig.Aztán csapvíz.Szerencsére szereti és sokat is iszik.Mivel van egy macskánk itthon(persze elkerüli a gyereket)így már nem tartok semmitől:-))
2012. máj. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Én csak a kórházban sterilizáltam ,egy hétig voltunk bent.
2012. máj. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
96%
hú de lepontoztak a paramamik....érdekes kisfiam egyszer volt beteg 13 hónap alatt és csak 3 hónapos koráig volt anyatejes,nem vittem túlzásba a sterilizálást,sajnálom azt aki ezen élvezkedik,hogy lepontozza a másikat
2012. máj. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
1eves koraig forraltam a vizet azota csapvizet kap.Semmi baja,en is azt iszom.Akkor iszik asvanyvizet ha uton vagyunk , itt nincs babaviz.
2012. máj. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!