Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan kötitek le 3-4 hónapos...

Gabszem kérdése:

Hogyan kötitek le 3-4 hónapos babátokat?

Figyelt kérdés
Mit játszotok vele? Mi a napi rutin?
2012. máj. 23. 18:54
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Leültetem a tévé elé mesézni, és a drágám egydeül el van a kis játékaival és a mesével.
2012. máj. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Első! Ugye csak vicc??

Beszélgessél neki nagyon sokat! Hallgassatok zenét, mondókázzál neki. Egy 3-4 hónapos babának már érdekes pl. ahogy mozog a szád, ahogy beszélsz. De szerintem egyáltalán nem jó dolog, ha a tévével kötöd le a kis figyelmét....Sőt, amikor tudjuk, hogy a tévé milyen káros az emberekre, csak sokan ezt még mindig nem fogják fel.

2012. máj. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%
A csörgőket a kezébe adhatod, igaz még lehet, hogy nem tudja egyedül megfogni. Hasra fordítod és elébe teszel színes dolgokat, akár azt is ami zenél. Adj a kezébe akár plüss állatkát is.
2012. máj. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

először is off! kedves 2ik..miért fikázod le az elsőt? itt feltettek egy kérdést nem kell elmondani a véleményed a tv hatásairol,és senkiről sem csak arra kell válaszolni te mivel kötöd le a 3-4 hónpos babás..az ilyen emberek miatt romlik a szinvonala az oldalnak.

másodszor is..kedves kérdező..bocsánat azoffért! én ennyi idős korában a babámal nagyon sok időt töltöttem ugyhogy én a falnak dőltem,felhuztam a térdem és ő meg velem szembe a lábamon(fekve,vagyis támaszkodva) nézett rám..bohockodtam neki..magyaráztam..énekeltem..volt ringatos pihiszéke.. csörgők..meg élénkszinű tárgyakat adtam a kezébe...nem feltétlenül játékot..mondjuk egy jégkocka tartótami piros szinű..stb..ilyenkor még az a jó ha nyügi is el lehet terelni a figyelmét vagy ha minden kötél szakad beteszed a babakocsiba elindulsz egy sétára és megynugyszik!ésmég minden annyira uj neki..az én fiam ennyi idősennagyon sokáig el volt egy egy uj tárgy megismerésével..

2012. máj. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
hát ilyesmiket szoktam én is csinálni vele, bár sajnos nem ismerek nagyon mondókákat. De van pihenőszőnyege, azon játszik, játékokat adok a kezébe, azokat nézegeti, meg rágcsálja, nézelődik, bár sokszor elunja. Meg napi 1-2 séta is van.
2012. máj. 23. 21:34
 6/6 anonim ***** válasza:

Bocsi az offért!!

"leültetem a tévé elé mesézni, és a drágám egyedül el van a játékaival és a mesével.!


Szerintem ez mese habbal. Vagy ha tényleg így van, akkor csak azt tudom mondani: szegény baba.

2012. máj. 24. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!