Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bobbi shoes (deichmannos)...

Bobbi shoes (deichmannos) cipőket mennyire tartjátok jónak?

Figyelt kérdés
2012. máj. 24. 14:00
 1/9 anonim ***** válasza:

Én szeretem őket, és lányom is könnyen jár bennük. Eddig 4 Bobby Shoes-os cipője volt, és ebből egy hamar kopott, annak nem volt olyan nagyon jó az anyaga, de a másik hármat nagyon sokáig nyúzta és még mindig tök jók!

Összességében én elégedett vagyok velük, főleg hogy nem annyira drágák, mégis jók.

2012. máj. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én ilyen márkájú szandált vettem a lányomnak,szerintem jó,tartja a bokáját is,csak szoknia kell mert eddig még csak kocsicipő volt a lábán és az könnyebb.De már ebben is szépen lépeget,jónak tartom,hogy kemény a talpa,de ugyanakkor rugalmas is.

[link]

Ez a szandi van nekünk.

2012. máj. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
En egyszer kerdeztem itt, es rosszakat mondtak tobbnyire. En fiam meg nem motorozik, 4 honapja jar, azota Az van, nekunk megfelelo. A labboltozata is szepen alakul, most vettem egy szandit is, de nem tudom, Nagy nyuzast hogy birja.
2012. máj. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szerintem lapát sz@r a Bobbi shoes!!!!

Fiam ősz óta 4-et nyűtt el teljesen kilyukadásig! 2 sportcipőt és 2 hótaposót!

Azért vettem ilyet, mert sajnáltam többet kiadni egy rendes cipőre, mert úgyis csak 1 évszakot bír ki a cipő, olyan gyorsan nő a lába. Na, most nem nőtt, csak a cipőket koptatta. Ennyiért vehettem volna minőségi cipőt is.

2012. máj. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nem olyan jók. A barátnőm ugyanakkor vett egyet a lányának, amikor én egy Elefantent. Az ő cipője már el van szakadva, jön le a talpa is. A miénknek eddig semmi baja. Mondjuk ő azt mondja, hogy úgyis kinövi, mire szétmegy, így felesleges megvenni a drága cipőt.

Én úgy vagyok vele, hogy ha ruhából nem, cipőből a legjobbat veszem. (tudom, relatív, kinek mi a legjobb)

2012. máj. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

[link]


Nekünk ilyen van, most tavasszal vettem először. Mivel nem volt drága, gondoltam kipróbáljuk. Semmi problémám vele én meg vagyok elégedve.

2012. máj. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem jó cipők, lányom még egyet sem tett tönkre. Ha egy gyerek örökmozgó és nagyon teker, akkor egy drágább cipőt is képes leamortizálni. Lányom nyugisabb fajta, és a cipői mind rendben vannak, unokaöcsém meg simán szétszedi a drága Superfit cipőcskéit is, mert kegyetlenül tud motorozni, csúszni-mászni. :)

Szerintem próbáld ki, lehet nektek is beválik. Ha meg nem, hát nem.

2012. máj. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A 4 éves lányomnak már volt jó pár, a fiamnak is vetem már 1-2-t, nekem semmi gondom vele, volt, hogy elvált egynek a talpa, vissza vittem és kicserélték. De nekünk egy sem szakadt el, lyukadt ki. A mostani cipőjét a lányom 1 éve nyúzza, most már cserélni kell lassan, de ki is növi. Volt másmilyen cipője is, egy örökmozgó gyerek ugyanúgy szétrúgja, szétmotorozza a drágábbat is, mint ezt. Legalább is én a 4 év alatt így tapasztaltam.
2012. máj. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekünk is bevált. 3 éves lesz a fiam, és eddig minden bakancsa és hótaposója Bobbi volt. Örökmozgó motoros de nem sikerült tönkretennie a cipőket. Szandálban nem próbáltuk a márkát, mert abból az Adidas jött be nagyon, és nem is váltanék.

Szóval én is ajánlom ezeket a cipőket.

2012. máj. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!