Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Komolyan kellene tudni 10hónap...

Komolyan kellene tudni 10hónaposan késsel, villával ennie?

Figyelt kérdés

Hosszúhétvégén voltunk a 10 hónapos kislányunkkal, és az étteremben vacsiztunk. Odaült hozzán egy másik házaspár egy 5éves kisfiúval, és el volt szörnyülködve a nő, hogy az én kislányom még nem eszik késsel villával.

Eldicsekedett, hogy az ő Marcikája ennyi idősen már egyedül evett, szobatiszta volt, és már majdnem beszélt is.


Most komolyan? Miért kellene 10hónaposan késsel villával enni és szobatisztának lenni? Egyátalán hogyan? Egy 10 hónapos gyerek még csecsemő..

És egyátalán miért kell hazugságokkal példálozni?


Veletek is előfordult már ilyen?


2012. máj. 24. 20:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen.És nem kell komolyan venni:-))
2012. máj. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát Marcika egy csodagyerek volt! Valószínű már két lábon sétált ki anyuci pocakjából is! :D És persze anyuci ennek szeret hangot is adni! :D
2012. máj. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
81%

:)))))))


Ne törődj vele...

Én ismerek anyukát, aki a 8 hónaposát mindig bili fölé tartotta, ha úgy látta, hogy kakilni fog, majd büszkén mesélte, hogy a gyerek szobatiszta. :)))

Ennyi erővel az én két hetes babám is szobatiszta, mert a Pampersből rendszeresen csak a bocis dekorációjúba kakil. Biztos érzi. :D Ugyanmár..

2012. máj. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
És amikor ezt elmondta neked, hogy bírtad ki röhögés nélkül??? :DD
2012. máj. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Rosszul emlékszik Marcika anyukája.:-)
2012. máj. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

És 5 évesen mit tudott a kisfiú? Nyomta már a szorzótáblát? Gyökvonás, esetleg deriválni tudott?

Mert ugye egy csodagyerek.

Ilyenkor vissza kell kérdezni például ezeket.

2012. máj. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Hát, igazából volt még egy dolog, ami nehezített az ügyön, hogy kibírjam röhögés nélkül :D

Az 5 éves kissrácnak semmi nem felet meg, se a kaja, se a hely, ahova ült, tiszta durcás volt. Nekiállt üvölteni az elegáns étterem közepén az anyjával, hogy neeeem..neeeem.. hagyjáááál..utállak...mert szemét vaaaaagy...neeem... engedj eeeeel. (Ez akkor volt, mikor egy helyben kellett volna ülnie 20 percig :D)


Erre mondtam az anyukának, hogy gratulálok, látom, a mai napig nagyon okos a kisfia :D:D

2012. máj. 24. 21:13
 8/13 anonim ***** válasza:

Jól tetted, hogy beszóltál neki, hátha elgondolkozik egy kicsit a csodásan megnevelt csodagyerekéről . :)))

Én is szoktam találkozni ilyenekkel, az egyik ismerősünk gyereke 9 hónaposan szaladt, szobatiszta volt és beszélt. :))

2012. máj. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

2-eske!

Lefelejtetted, hogy Marciak két lábon sétált ki anyukája hasából, és kés és villa volt a kezében!! :))

Jaj- úgy bíííírom az ilyen anyukákat!!! :)

Ezen tényleg csak nevetni lehet.

10hónaposan késsel-villával enni! Ugyanmár. :))) Kést még most sem adok a 4évesem kezébe, ha eszik, pedig ő már tényleg szépen tud enni kanállal és villával, már előke sem kell neki!!! :)))))))))))))) Tiszta csodagyerek ő is!! :)))))))))

2012. máj. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
He he :D az enyémre akkor azt mondta volna ősember :D :D Lányom csak és csakis kézzel eszik, ha kanalat tartok elé rögtön sír :D :D Szeretem az ilyen anyukákat... én elküldtem volna a sunyiba (bár én nagy pofáju vok)
2012. máj. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!