Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Komolyan kellene tudni 10hónap...

Komolyan kellene tudni 10hónaposan késsel, villával ennie?

Figyelt kérdés

Hosszúhétvégén voltunk a 10 hónapos kislányunkkal, és az étteremben vacsiztunk. Odaült hozzán egy másik házaspár egy 5éves kisfiúval, és el volt szörnyülködve a nő, hogy az én kislányom még nem eszik késsel villával.

Eldicsekedett, hogy az ő Marcikája ennyi idősen már egyedül evett, szobatiszta volt, és már majdnem beszélt is.


Most komolyan? Miért kellene 10hónaposan késsel villával enni és szobatisztának lenni? Egyátalán hogyan? Egy 10 hónapos gyerek még csecsemő..

És egyátalán miért kell hazugságokkal példálozni?


Veletek is előfordult már ilyen?


2012. máj. 24. 20:28
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Az anyuka mondhat bármi, a gyereke bizonyította a csillogó nevelést amit nyújtott neki, ennél nem is kell többet mondani. Az megy mindenkinek, hogy fikázza a másikat vagy annak gyerekét, ahelyett, hogy mindent megtenne a sajátjáért!

Biztos dühítő, engem is kiakasztana, mint mikor anyósom egy hónaposan csettintett a lányunknak aki le se tojta és elképedve kérdezte, még nem figyel ha csettintek neki? Arra gondoltam, nah kislányom, mami levizsgáztat!

A másik anyukának innen üzenem a Marcikája megmutatta a család szegénységi bizonyítványát! Te pedig ne idegeskedj, vannak még ilyenek!

2012. máj. 25. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Hát... van itt olyan anyuka akinek a 10 hónapos gyereke már kérdezi, hogy "ez mi?":DDD
2012. máj. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Na, ennyi erővel az enyém is kérdezi 10hónaposan, hogy ez mi :D Én is simán bele tudnék magyarázni bármit a kis gagyogásába :D Lehet, hogy reggelente az atomfizikáról tart előadást, csak mi nem értjük? Na háát.. :D
2012. máj. 28. 18:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!