Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit állhat egy 8 hónapos...

Mennyit állhat egy 8 hónapos baba?

Figyelt kérdés
Kb 2 hete fel állt, de azóta annyira gyorsan akarja megismételni a műveletet, hogy nem sikerül szegénykémnek, de nagyon szeretne állni, mert mindig össze vissza kicsúszik a lába a rácsok között, meg feltérdel. Én fel állíthatom? Ha igen, akkor mennyit állhat? Míg elesik magától? (az utazó ágyba nem üti meg magát)Ha fel állítom nagyon boldog és körbe is járja az ágyikóját a rácsosat is meg az utazót is.

2012. máj. 25. 18:44
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
68%
Te ne állítsd fel. Tanuljon meg egyedül állni,akkor is,ha közben elesik. Nem kell semmit siettetni.
2012. máj. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
60%
addig hagyd állni ameddig elnem esik ő érzi azt hogy mikor fáradt el a lába
2012. máj. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
0%
Állítsd fel nyugodtan, úgy is megtanulja hogy kell magától felállni, és így hozzászokik a kis lába a súlyhoz. Foghatod a kezeit is és pár lépést mehettek is a földön. Hát igen a lába igazából tudja hogy mennyit bír el, szóval amíg el nem akar esni addig hagyhatod.
2012. máj. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
48%

3. válaszoló jól értem, arra biztatod, hogy a felállni nem tudó gyerekét állítsa talpra és sétáltassa?

bocs de ilyen rosszindulatú vagy, hogy ártani akarsz a kérdező babájának vagy ennyire nem vagy tisztában a dolgokkal?


kérdező, azért nem sikerül neki mert nem érett meg rá. ne állítsd fel mert nem kész rá a gerince ezek szerint!

2012. máj. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
0%
Kedves 4-es te vagy a rosszindulatú mert csak kötekedni akarsz! Felneveltem 3 gyereket sajna van egy kis tapasztalatom, és nem azt mondtam hogy állítsa talpra és úgy sétáltassa, úgy értettem hogy érintse a lába a földet! Komolyan mondom ti mindenkit hülyének néztek, és miért baj ha azt mondom hogy a kiságyban nyugodtan segítsen neki felállni!!!!
2012. máj. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
0%
Ja, és nem lett a gerince egyik gyerekemnek se ferde, sőt makk egészségesek!!!
2012. máj. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
59%
Ha amikor felállítod körbejárja tényleg az ágyat, akkor felállíthatod szerintem, és úgyis eldől ha elfáradt. Nem hiszem hogy baja lesz, ha van annyira erős és ügyes hogy körbejárja az ágyat.
2012. máj. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

Jaj, ne veszekedjetek már!!!!


És, aki 6-7 hónaposan bébikompba rakja a gyerekét....én nem tettem, pont, hogy ne zavarjam meg a mozgásfejlődésben, De miután már egyszer sikerült felállnia és ha ÉN felállítom tényleg körbejárja az ágyat arra gondoltam, hogy akkor néha meg engedhetem neki, hogy élvezze kicsit az állást. Nem jártattuk, nem lépegettettük, csak, amit egyedül csinál. De annyira szeret állni, hogy néha csak ezzel lehet megvigasztalni, ha szomorú.

Amúgy legtöbbet, ha áll, akkor a combomon és én fogom a derekát.

2012. máj. 25. 23:18
 9/27 anonim ***** válasza:
74%
kislanyom 1 het mulva 8 honapos lesz. Nem ültetem, mert magatol meg nem ült fel. Van annyi eszem, hogy nem csinaltatok olyat vele, amire nem erett meg. Szerintem a fiad sem erett meg az allasra, ha eddig csak egyszer sikerült neki. Amugy is a maszast kene gyakorolni ebben a korban. De persze mindenki azt csinal a sajat gyerekevel, amit akar.
2012. máj. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem válaszolóval. Ha eddig csak egyszer sikerült neki, akkor ne állítgasd. És pont azért, hogy egyedül is megtanulja. Mert ha már egyszer felállt egyedül, akkor már menni fog neki, de ha te állítod fel, akkor nem lesz motiváció, nem akar majd magától felállni, mert te úgyis felállítod. Úgyhogy inkább ne.
2012. máj. 26. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!