Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » újszülött adókártyája mikor...

újszülött adókártyája mikor érkezik meg?

Figyelt kérdés

2012. máj. 26. 13:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha igényeltél neki, akkor 30 napon belül.
2012. máj. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondták ez automatikusan csinálják. Januárban született a kis fiam. Még mindig nincsen meg.
2012. máj. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Adókártyát csak kérésre csinálnak, automatikusan nem, mivel a gyereknek alapesetben semmi szüksége rá.
2012. máj. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Második vagyok ez mióta van így mert az előző fiamnak is igénylés nélkül küldték. Most év elején telefonáltam az adóhivatalba és ők mondták hogy automatikusan megcsinálják.
2012. máj. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Erről mindig van egy kérdés és mindig mindenki mást ír. Amikor megkapod az államkincstártól a babakötvényről szóló papírt, azon fog szerepelni az adószáma. Van akinek küldtek kártyát, van akinek ígérték, van aki igényelte és van akinek nincs.

A fiam 20 hónapos és nincs neki. Nem is igényeltünk, hisz nem volt rá szükség, amikor kellett az adószáma, leírtam az államkincstáros papírról és senki nem is mondta, hogy fogunk kapni.

2012. máj. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

hm. ez fura. ennyire változó önkormányzatonként? vagy más felosztás szerint.


lányom adókártyáját kiküldték kérés nélkül, ez biztos. csak nem emlékszem, mikor.

2012. máj. 28. 09:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!