Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hét hetes babánál kezdődhet e...

Hét hetes babánál kezdődhet e hasfájás?

Figyelt kérdés
2012. máj. 27. 09:21
 1/7 anonim ***** válasza:
persze.
2012. máj. 27. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Kerria ***** válasza:

Sajnos igen :( Kislányom 6 hetesen kezdte, a 10. hétig nagyon nagyon megviselt, utána enyhült neki, akkor már könnyebben túltettem rajta magam, és 2,5-3 hónapos korára szerencsére elmúlt.


Infacolt adtunk rá, a SAB Simplex semmit nem ért, a Grepe Water sem igazán hozott enyhülést, Papaverin székrekedést okozott, még jobban fájt a pocija, és az Infacol használatánál tűnt úgy, hogy talán javulást eredményezett.


Este fél6-6tól ordított szegénykém hajnal 2ig :(


Porszívó hangja, és a hajszárítóé megnyugtatta és a meleg párna is jó hatással volt rá.


Remélem segítettem!

2012. máj. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
41%
Igen, legtöbbször 2 hetesen kezdődik.
2012. máj. 27. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az én lányom is 7 hetes, 6 hetesen kezdődött a hasfájás.

:( :(

2012. máj. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nálunk hamarabb kezdődött és kb. 3 hónapos koráig tartott,ahogy a nagy könyvben meg van írva.Mi gyakorlatilag mindent kipróbáltunk.az Infacol semmit nem ért,a GripeWater-tól hányt,az Espumisan még csak-csak ért valamit,de abból meg minden szopinál adni kellett.Macerás is volt+2-3 üvegével vettük olyan gyorsan fogyott.Aztán ami igazán bevált az a Biogaia volt!Nem olcsó (kb. 4e Ft 5ml.),de napi 5 csepp,egyszerre beadva a babának és elillant a pocak fájás.Szerintem érdemesebb lenne azzal kezdeni(vagy vmi hasonlóval),hogy ne zongorázzátok végig a patika összes termékét.Mi sajnos későn akadtunk rá :(
2012. máj. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekünk 5 hetesen kezdődött. Órákig tartó sírás nem volt szerencsére, mert rájöttem mi a baj, és tornáztunk meg másnap mentem a patikába, és elkezdtem Neki Infacolt adni. Nekünk bevált. Még adom, de van hogy kimarad, és nincs már gond. A héten pl. fél napra elmentünk itthonról, az Infacol itthon maradt, de nem volt gond, olyat kakilt a kocsiban, hogy csak na. Meg volt olyan, hogy jó nagyokat rotyogott a pelus, de csak puki volt. Egyébként születése óta nyugodt, kiegyensúlyozott Baba. Mindig szokott büfizni egyébként, úgyhogy Neki a hasfájás azért volt, mert a puki és a kaki jött ki nehezen.

10 hetes kisfiú anyukája

2012. máj. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat közben kiderült hogy nem hasfájásrol van szó :))
2012. jún. 6. 10:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!