Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek ha a hozzataplalas...

Mit tegyek ha a hozzataplalas alatt szekrekedeses lett a babam?

Figyelt kérdés
amig csak szopizott nem volt gond a szeklettel, minden nap volt nagyjabaol, de miota mast is eszik nagyon kinlodik szegenyke. 6,5 honapos, fokozatosan emelem az adagot, meg nincs kivaltva szopizas
2009. jún. 30. 07:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Sajnos ezzel mi is nagyon küzdünk. Nálunk is 6 hó után a hozzátáplálással kezdődtek a gondok. Nálunk nem vált be igazán semmi pedig mi már 14 hósak vagyunk. Szó szerint visszatartja a fiam a székletét. A gyermekorvos szerint életkori sajátosság a kemény széklet élményének hatására a székletvisszatartás és majd idővel kinövi. Mindenfélét megeszik, bőven iszik, még szopik és rendre kínlódunk a kakilással. Nálunk nem vált be sem a Laevolac, sem a Mira Baby, sem a Normaflore, sem a zabkorpa, zabpehely, sem a rostos levek. Glicerin kúp, beöntés. A legtöbb székletlazítót meg nem kaphatják a babák.


Nagyon várom a válaszokat hátha valakinek sikerült ezt megoldani.

2009. jún. 30. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Dettó.... heti max 1 kaki....nekem sem vált be semmi... ne haragudjatok, hogy nem tudtam segíteni,csak tudjátok, van sorstárs... nekem doki ajánlotta a paraffin-cseppet, pár száz forint, vény nélkül kapható, de nekem nem vált be. Hátha Nektek segít!
2009. jún. 30. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok!6-7 hónapos kortól olajat kell tenni a főzelékbe, az sokat segít! Én olivát teszek, de lehet napraforgóolaj is, ezt a doki és a védőnő is mondta!
2009. jún. 30. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
mi meg nem eszunk fozeleket egyaltalan, mert 6 honaposan kezdodott a hozzataplalas
2009. jún. 30. 08:37
 5/5 anonim ***** válasza:

Nálunk is ez volt a helyzet. kb:1 hónap alatt állt be a kaki. most is erőlködik, de közel nem szenved úgy,mint régebben. ha már nagyon küzdött elővettem a hőmérőt meg glicerines kúpot. persze nem minden nap.

be fog állni a kis szervezete és hozzászokik más ételekhez is.

kitartás

7 hós kisfiú anyukája

2009. jún. 30. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!