Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bébikomp. Mi a véleményetek?

Bébikomp. Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

2012. máj. 29. 10:35
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Azon mosolyogtam el magam, hogy olyan ritkán gondolunk arra, viselkedünk úgy, hogy mi vagyunk most édesanyák, gondolja rólunk az anyósunk, hogy olyan nehéz elmagyarázni annak valamit, aki biztos benne, hogy igaza van és ne fordítva?! ;)
2012. máj. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Ez is igaz, de szerintem elég sok tapasztalat, kutatási eredméyn van már a komppal és minden mással kapcsolatban, ami a szüleink idejében még nem.
2012. máj. 29. 11:29
 13/19 anonim ***** válasza:
nekünk nem volt, mert feleslegesnek tartottam. Anyósoméknál volt, volt benne kb. 2 alkalommal 10 percet a gyerek. Egyik alkalomra rá másfél hétre elkezdett mászni. Anyósom meggyőződése, hogy azért mert benne volt. :) Rájuk kell hagyni.
2012. máj. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
:D hát persze, hogy azért.
2012. máj. 29. 12:08
 15/19 anonim ***** válasza:
45%
Én sem támogattam ,mamánál van,és mivel a földre ott nem tehetem ebben volt... most 1 éves ,semmi mozgás nem maradt ki ,nagyszerűen mászik, nagyon ügyesen egyensúlyozik. Nekünk nem volt kárunkra a komp,sőt.
2012. máj. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
49%
Nekünk a gyógytornász azt mondta, hogy szó sem lehet róla. Inkább járássegítőt kell venni, az hasznos. Mi egy kis vonatot vettünk, amit lehet tolni is, tehát kapaszkodva megy utána.
2012. máj. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 betta55 ***** válasza:
100%
Az én fiamnak volt kompja és imádta! 6,5 hónaposan raktam bele elöszőr.7 hónaposan mászott, 8 hónaposan felállt és sétált a bútorok mellett!Most 9 hónapos és egyedül feláll és próbálgatja magát.A gerincének semmi baja, a csipőjének semmi baja!Ennyiből járássegítőt se vegyetek,mert az ugyanolyan káros.Kedves kérdező, attól, hogy a mamánál bent lesz a gyerkőc 10-15 percet semmi baja nem lesz tőle!Örülj,hogy ilyen anyósod van,aki vesz is valamit a gyereknek! Ja és le lehet pontozni!
2012. máj. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsóval értek egyet. Nekünk is van kompunk, ajándékba kaptuk mi is. mondjuk én sem vettem volna, de így segítségemre volt párszor. A kislányom 11hónapos, 6,5 hónaposan mászott, 7 hónaposan felállt és már nagyon ügyesen megy. A csípőjének semmi baja. Viszont mivel egyedül vagyok vele itthon szinte mindig, így amikor postás jön, vagy olyat csinálok, akkor beleteszem, mert biztonságban van benne. Nincs bent órákat, így nem hiszem hogy bármi baja is lenne tőle. Egyébként a nagylányom, aki már 20éves is használta és semmi baja, sőt az ismeretségi körömben majdnem minden kisbabát beletettek és egyiknek sincs semmi baja. De a megjelent szakértői véleményeken kívül sem hallottam soha tapasztalatot, hogy valakinek baja lett volna tőle. Szóval nem akarom én megcáfolni az orvosi véleményeket, de a gyakorlatban tényleg nem hallottam, olvastam, hogy valakinek ártott volna. Egyébként én is örülnék, ha nagymama venne valamit a lányomnak, mert a lassan 1év alatt kapott tőle 2db plüsst, és ennyiszer látta is :(
2012. máj. 30. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
NEkünk is van kompunk, én addig nem tettem bele amig magától nem ült.már 5 hónaposan mászott 6 hósan pedig ült, nem volt 7 hónapos és feláll igy már beleteszem a kompba és élvezi hogy szabadon garázdálkodhat. 20percnél többet nincs benne, mert inkább le teszem a földre hadd menjen és a járókába van többet. szerintem jó dolog
2012. máj. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!