Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, apukák hogy kezelitek...

Anyukák, apukák hogy kezelitek a játszótéri "mindentudó" szülőket?

Figyelt kérdés
Ma a lányom odament egy kislányhoz, az apukájával meg beszélgettünk miközben játszottak a gyerekek. Mikor mondtam,hogy én itthon maradok a teljes gyesem alatt és csak utána keresek munkát rögtön elrántotta a gyerekét,hogy a nemdolgozó ribik közelében nem lehet a gyereke. Ordítva elmondta,hogy szar anya vagyok, az ő felesége jó anya, mert szülés után rögtön dolgozni ment és nem otthon döglött, a gyerekem meg idióta lesz,mert csak bölcsiben képes fejlődni egy gyerek,az övék is fejlett. Egy másik anyuka meg a múltkor leszólt,hogy miért farmerben megyek a játszótérre,jó anyuka csak szabadidőben mászkál, farmerben nem lehet gyerekre vigyázni. Mi ez a hülyeség? Édesanyám is mesélte,hogy az ő idejében nem volt ennyi észt osztogató? Mást is piszkáltak már valami miatt?
2012. máj. 29. 17:39
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

én ilyet még soha nem tapasztaltam,igaz nem nagyon beszélgetek a szülökkel, mászom a mászokára :)

Azt csak gondolom miket beszélhetnek rólam a padon

2012. máj. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Sz*rd le őket,én is ezt csinálom:)
2012. máj. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
93%

Ilyet én még nem hallottam, de ha előfordulna:


A francba hogy nem vagyok egy trendi munkamániás negyvenes, akinek csak az imidzséhez kellett a gyerek, azt is lepasszolja apukának, meg a bölcsödének. A keresetéből bébiszitterre nem futja? Elég ciki....


Lehet, hogy a te alakoddal én is inkább szabadidőruhában lennék, az jól takar. Bár, amint látom nem eléggé....

2012. máj. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 Sókristály ***** válasza:
100%

Érdekes helyzet lehetett :-(

Velem sosem történt ilyen, mert 3 kicsi gyerekkel jártam ki a játszóra, és valamelyik után állandóan futnom kellett, így nem nagyon lehetett beszélgetni.

Az apukának talán annyit mondtam volna, hogy majd az idő eldönti, hogy melyik gyerek milyen lesz, és otthagytam volna.

Ez a farmer dolog meg állati nagy hülyeség. Én pl. azért utáltam a melegítőt, mert valamelyik mindig belecsimpaszkodott a nadrágomba, és volt olyan - szerencsére otthon -, hogy a bokámig rántotta. Ezt elkerülendő csak farmerban jártam el velük.

2012. máj. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Ez az apukás azért durva!!!Aztán rendesen megmondtam volna a magamét azt biztos.Azért mert neked fontosabb, hogy a gyerekeddel legyél és meg is teheted, azért nem kell leugatni a másikat!!jajj most annyira felhúztam magam.. :/ és még párom kérdezi, hogy miért nem akarok sehova menni..mert nem szeretem az embereket..mindenkiben csak a rosszindulat, meg az irigység van komolyan!!

Egyébként meg én néha még farmerban is főzök itthon, és létezek, mert annyira szeretem, és ha te abban mész gyerekkel játszótérre, akkor senkinek semmi köze hozzá..Biztos jól néztél ki benne, azért mondták... :)

2012. máj. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Szegény!Jól kifogtad ezeket a hü*e embereket. El tudom képzelni, hogy milyen szellemiségben nevelik fel az ilyenek a gyereket. Csak az lesz a jó, amit ők gondolnak, akinek más a véleménye a dolgokról, az már sz*r alak.
2012. máj. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

:) Az apuka egyértelműen a fejedre zúdította a "fájdalmát" :) hisz nyilván nem ilyen anyát képzelt el a gyermekének. :) Semmiféle piszkálással ne törődj,mindent úgy t

egyél ahogy neked/nektek jó!Ennyi "csak"a jó tanácsom,engem még nem piszkáltak egyébként,de nem hiszem hogy mérvadó lenne,idegen emberektől.



/

2012. máj. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez azért kemény...

Engem azért, mert cikiztek, mert mertem foglalkozni a másfél éves gyerekemmel a játszón. Löktem a hintába, nem engedtem, hogy kifusson az útra, és ott voltam a mászóka mögött, ha mászott rá, sütöttem vele homok sütit. Ez, azon anyukáknak, akik a padon dögölve trécseltek, felettébb intelligens témáról, zavarta...

Mellesleg a téma: kakis pelus, popsi törlő... nekem picit sok, ha csak erről lehet beszélni... Nem is voltunk többet azon a játszin.

Farmer: én sose megyek ki melegítőbe... Max ha kirándulni megyünk. egyébként nem vagyok tip-top anyuka, nem járok magassarkúba, se nyakig sminkbe, de nem szeretek melegítőbe kimenni. :D

2012. máj. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
77%
Ha az jó anyának minősül, aki rögtön szülés után megy dolgozni, és az apuka hordja le a gyereket a játszira..............hááááááát, akkor jópáran elég rossz anyák vagyunk, írom így ezt magamról is,ugyanis épp azért vagyok "boldog" mert megvan az a lehetőségem, h legalább 2 éves korig itthon tudok velük maradni.......:)
2012. máj. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az apuka bánta,hogy a felesége rögtön visszament,szerintem minden szülő döntse el,hogyan csinálja,én pl olyan vagyok,hogy nem tudok a fenekemen ülni,nem elégít ki,hogy csak a gyerekkel foglalkozom,szóval mindenképp visszamennék amint 2 éves a gyermekem,most a gyakorlat miatt megy a kisfiam bölcsibe 17 hónaposan,de szívem szerint megvárnám még azt a félévet de nem tehetem. A ruha kérdés,meg tudod,szerintem sok anyuka irigy,meg unja magát ezért szól be a másiknak.Pl mindig normálisan felöltözve farmerban pólóban,pulcsiban,vagy ha melegebb van rövidnadrágban topban megyek kisfiammal játszótérre és Ő rá is rendes ruhát adok,olyat amit nem sajnálok ha nagyon elhasználódik,de azért tiszta,nem szakadt.Számomra fontos,hogy ne úgy nézzek,ki mint egy börtönéből kiszabadult egyed.

De én sohasem ítéltem el,szóltam meg olyat aki mondjuk csak melegítőben jön ki vagy otthonkában.Egyetlenegyszer éreztem magam rosszul,mikor egy pár borzalmasan koszos volt, a kislány is zsíros volt a hajuk is a nőn volt 3 kiló smink,és még büdösek is voltak akkor,arrébb mentünk a kisfiammal,mert nem voltak szimpatikusak nem éreztem a közelükben jól magam,de nem szóltam be semmit,mert nincs jogom sem hozzá,és bunkóság is lett volna.Manapság sok "ki ha én nem","meg bezzeg az én gyerekem,bezzeg én" típusú anyuka van nem kell velük foglalkozni,nagyon fiatalnak számítok az anyukák között azért, a 22 évemmel,és azért láttam,néha hogyan néznek ránk amikor párommal és kisfiammal,vagy csak a kisfiammal lemegyünk a játszótérre,de nem foglalkozom az ilyenekkel,magukkal van bajuk és kivetítik a másik emberre.Ne foglalkozz velük,nem éri meg!

2012. máj. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!