Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, apukák hogy kezelitek...

Anyukák, apukák hogy kezelitek a játszótéri "mindentudó" szülőket?

Figyelt kérdés
Ma a lányom odament egy kislányhoz, az apukájával meg beszélgettünk miközben játszottak a gyerekek. Mikor mondtam,hogy én itthon maradok a teljes gyesem alatt és csak utána keresek munkát rögtön elrántotta a gyerekét,hogy a nemdolgozó ribik közelében nem lehet a gyereke. Ordítva elmondta,hogy szar anya vagyok, az ő felesége jó anya, mert szülés után rögtön dolgozni ment és nem otthon döglött, a gyerekem meg idióta lesz,mert csak bölcsiben képes fejlődni egy gyerek,az övék is fejlett. Egy másik anyuka meg a múltkor leszólt,hogy miért farmerben megyek a játszótérre,jó anyuka csak szabadidőben mászkál, farmerben nem lehet gyerekre vigyázni. Mi ez a hülyeség? Édesanyám is mesélte,hogy az ő idejében nem volt ennyi észt osztogató? Mást is piszkáltak már valami miatt?
2012. máj. 29. 17:39
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
en visza orditottam volna, a helyedbe de olyan szinten hogy szegyenebe lesulyedt volna az biztos! aztan elkuldtem volna melegebb eghajlatra!!
2012. máj. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

Ami nekem örök emlék marad: A gyerekemmel -nem volt már kicsi- ezerrel sütöttük a süteményt. Tipptopp anyukák pusmogtak a padon "halkan": "Nézd már, homokozik, nem normális" stb. Egyre több gyerek jött oda - kicsik, nagyok vegyesen és gyártották velünk a sütit, várat, kinek mi sikerült. Az egyik kicsi -volt vagy 3 éves, menő kiscsaj tetőtől talpig csillivilliben, anyuka nemkülönben- odakiabált anyukának: anya te miért nem vagy ilyen aranyos sosem mint ez a néni? :D

Olyan mindegy, hogy ki mit mond, csak azzal törődj, ami neked fontos....

2012. máj. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Atyaég. Készülhetek én is. Az én kisfiam még csak 2 hónapos. Gondolom jövő nyáron már mi is többet leszünk a játszótéren, de előre félek az ilyenektöl.
2012. máj. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

Hát én helyből visszakézből lekevertem volna az apukának az száz :)


Amúgy engem sem érdekel, hogy ki mit mond a hátam mögött, őt minősíti. Én is a hétvégén simán beültem a gyerekkel a homokozóba és játszottunk. Nem szoktam trécselni, gondolom rólam is terjengenek zaftos pletykák, de hát csak ennyi örömük van az élettől :)

2012. máj. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is vannak ügyeletes jobban tudók, de hogy ez egy apuka legyen, ez nagyon meredek, nőről még feltételezek ilyen rosszindulatot, de pasiról....hát meg vagyok döbbenve:))

Egyébként nekem is 3 gyerkőcöm van, barátnőmékkel szoktunk járni játszóra ha meg egyedül akkor meg nem állok szóba nagyon így senkivel ilyen mélységig.

Ha meg gy hirtelen rámzúdítja minden átmenet nélkül akkor arrébb megyek és nem hallgatom.

Nekem erre nincs szükségem:)))

Egyébként én azért voltam pellengérre állítva mert én meg bezzeg (húúú car anya vagyok:D) visszamentem dolgozni a második babám 2 éves kora előtt 2 hónappal.

2012. máj. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

Én egyre jobban kezelem az ilyet, próbálok poénosan reagálni.

A kedvencem a szomszéd néni. Képes volt vasárnap átjönni, hogy elmondja milyen helytelen hogy előző nap a férjem egyedül vitte le sétálni a lányunkat és MAGYARÁZZAM MEG! hogy én mit csináltam itthon egyedül. Röhej :-)))

2012. máj. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

ma 19:15

Nem mondom szép kis szomszéd néni jutott ki neked!! :D

Nem kérdeztél vissza hogy nincs-e jobb dolga, mint hogy a te kis családod után kémkedjen???

2012. máj. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Jesszusom, mik vannak?! :O


Ezek szerint mi idilli környéken lakunk, nálunk mindenki ott van a homokozóban a gyerekével, igen sokan szeretnének/kényszerülnek otthon maradni 3 éves koráig is, mert nincs munka.......

Farmer: én mindig farmer+papucs/tornacipőben vagyok egy hozzá illő felsővel, kisfiam vagányan öltöztetem mindig, mert imádom, ahogy kinéz :)))))))))))))


Én speciel melegítőben nem tudnék kilépni a házból, sztem AZ az igénytelenség ....de amúgy máson nem zavar, csak én nem tudnék úgy elindulni...

2012. máj. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
13%
Nem hiszem, hogy a 15-20000 forintos melegítő igénytelen lenne.
2012. máj. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Nekem a gyermekem nevéről tartott kiselőadást egyik nap egy idősebb anyuka, én 25 vagyok, lehetett kb 38, egyidősek az ő fia és az én kisebbik fiam. A piciket hintáztattuk, ők egyévesek, a nagyom 4 és fél, ő egyedül rohangált a többiekkel, zárt játszótér, eléggé nem lehet látni, melyik kinek a gyereke, és a nő akkor jött hintáztatni, mikor mi már kint voltunk. Szóba elegyedtünk, megmondta a kisfia nevét, vagy Szilárd volt vagy Csanád, valami nem nagyon becézhető, szép név volt. Megdicsértem, erre elkezdett mesélni, mennyire furcsák ezek a mai divatnevek, mondom ezzel egyetértek, hogy a magyar átirata érdekesen fest külföldi neveknek, stb, de inkább csak mosolyogva hallgattam. Aztán elkezdte a becenevekből jövő teljes nevek kifejtését, és bemondta a picim nevét is (Gergő), mondom az enyém is Gergő :) Erre ő: na de nem Gergő így ő-vel?? Hanem RENDESEN, GerGELY ugye???? Mondom, nem, nekünk úgy nem tetszett, ő GergŐ. Vágott egy pofát, és elkezdett osztani, hogy hát még fiatalka vagyok, ő az első baba, tapasztalatlanság, stb, erre odaszaladt hozzánk a nagyfiam, megölelt és kért egy lapátot homokozni. Kivettem Gergőt a hintából és másztunk be a homokba együtt. :)
2012. máj. 30. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!