Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig kell a piciknek olyan...

Meddig kell a piciknek olyan cipő, ami a bokát rendesen tartja?

Figyelt kérdés
2012. máj. 30. 09:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
meddig? mettől? onnantól, hogy elindul, amíg csak lehet :)
2012. máj. 30. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hát, ez hasznos volt igazán. Köszi.
2012. máj. 30. 09:59
 3/11 anonim ***** válasza:
51%
Kisfiam par nap mulva 28 honapos lesz es neki mar rendes szandalt vettem (olyat ami hatul es elol nyitott). Tavaly nyaron masfel evesen meg olyan cipot es szandalt hordott ami tartotta a bokajat. A bolcsibe kis vaszoncipot hord a terembe, nyitott sarku szandalt vagy sima sportcipot ha megyunk az udvarra. Van egy crocs papucsa is azzal nagyon szeret elcsoszogni a kertbe. Foelg hasznos amikor kilepik a kis medencebol es elindul felfedezo utra. :)
2012. máj. 30. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Amikor megtanul járni, már onnantól kezdve érdemes bokatartós cipőben járatni, hogy ne süllyedjen be a kis bokája, és kb 2,5-3 éves korig ajánlott a bokatartós cipő.
2012. máj. 30. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem semeddig. Én puhatalpú párti vagyok. Ha hajlékony a cipi talpa, nem kell ami fogja a bokát....de a legjobb mezítláb, változatos talajon ;)
2012. máj. 30. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Addig, míg gyönge a kis bokája. Kétéves kisfiam mezítláb szeret leginkább szaladgálni. Így erősödik a bokája. Burokban sem kell tartani a gyermeket, hadd erősödjön csak!
2012. máj. 30. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

A fiam már 2 évesen járt, neki 2 évesen már nem kellett a bokatartós cipő. Viszont a lányom 17 hónaposan indult el, most 19, és még billeg. Amúgy ő is hord puhatalú cipőt, de inkább csak itthon. De most azon gondolkozom, hogy ebben a melegben (ami nálunk van), inkább a bölcsibe is azt adom rá. A szandálok nem túl szimpatikusak.

Aki puhabőr talpú cipőben járatja a gyerekét, az az utcára is simán ráadja azt?

2012. máj. 30. 10:46
 8/11 anonim ***** válasza:
A puhatalpús vagyok. Mi kintre is azt hordjuk, persze. Van cipő is és szandál is.
2012. máj. 30. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem olyan 2 éves korig!
2012. máj. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Fiam 1 eves jart, akartam irni...


Koszonom a valaszokat!

2012. máj. 30. 13:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!