Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gyalázatosan szörnyű anya...

Gyalázatosan szörnyű anya vagyok. Mit tegyek, hogy változzon ez? Pszichológus?

Figyelt kérdés
Egy hete szültem és hatalmas bűntudat emészt. Imádom a kislányom, mindennél jobban és mindent megteszek, hogy maximálisan ellássam (nem könnyű, első baba). Nagyon aranyos baba, de egyszerűen nem látom szépnek. Édes, de olyan kis csúnyácskának látom. Mindenki mondja, hogy milyen gyönyörű gyerek és én csak nézek magam elé, hogy komolyan? Minden anya a saját gyerekét látja a legszebbnek, de én ezzel nagyon nem vagyok így. Nagyon rosszul érzem magam emiatt, hiszen én vagyok az anyja és milyen anya már, aki így érez a saját gyerekével szemben. Akárhányszor ránézek, elfog a szomorúság, hogy miért nem látom a világ legszebb gyerekének, mikor tényleg nagyon édes. Sosem hittem, hogy ilyen leszek :(
2012. máj. 30. 11:00
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:

De boldog vagyok, hogy akkor nem csak engem nem jár át ez az "én gyerekem tökéletesen gyönyörű" érzés.

Már annyira ki voltam borulva, hogy milyen anya az, aki a saját gyerekét sem tartja szépnek. De akkor most megnyugodtam, és idővel biztos az én kis angyalkám is megszépül majd.

Már most is szebb, mint amikor született (elég keserves útja volt szegénykémnek), biztosan akkor formásodik majd a kisbabám :)

2012. máj. 30. 15:15
 22/22 anonim ***** válasza:
100%

az én kicsi lányomnál (bocsáss meg életem), kevés rondább gyerek volt az újszülött osztályon, pedig fel voltam készülve, van már egy fiam, ő sem volt valami szép mikor megszületett, na de a lányom....

mindenki azt hitte, hogy japán, pindurka volt, hozzá, majdnem 4 kg, csík szem, vörös bőr, egyenes fekete haj, de már akkor imádtam.:)

aztán eltelt pár hónap, és egyre gyönyörűbb, mindenki csodálja, már én is, tudtam, hogy kikupálódik majd, a fiam is nagyon szép, babaarcú fiúcska lett.

Ne aggódj, a te kislányod is annyit fog változni, hogy a mostani képeket visszanézve el sem hiszed, hogy ő van rajta.

nekem apa nem volt ott a lányom születésénél, mert a fiúnkat nem tudtuk kire bízni. mikor megszületett hívtam a férjem, kérdezte, hogy na milyen, szép?

háááát mondom, aranyos, szépnek nem mondanám, de a MIÉNK!:)

na azért már 5 hónapos, és tényleg nagyon összeszedte magát a csaj.:)

2012. máj. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!