Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért ilyen agresszív a lányom?

Miért ilyen agresszív a lányom?

Figyelt kérdés
Nagyon sokszor üti a saját fejét, tépi a haját, ha meztelen csípkedi a pocakját.Ökölbe szorítja a kezét, és olyan méreggel, erővel szarítja, hogy belepirosodik a feje.Számtalan alkalommal üt meg engem is.Belecsíp az arcomba, vagy pofon vág.A párom szerint csak játszik.Most 15 hónapos.
2012. máj. 30. 17:31
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Nem baj, hogy nem segítettél,ez az oldal azért van kitalálva, hogy mások baját is elolvassuk, tanuljunk belölesegítsünk egymás aggodalmait eloszlatni.És a kérdésemmel nem akartam meijeszteni senkit!A lányom sem viselkedészavaros, vagy fogyatékos, csak most ez van!Hogy mitől jöhetett ez elő, na azt nem tudom.Amúgy okos, tanulékony, gyönyürű kislány, csak most még több türelem kell hozzá.Ennyi!
2012. jún. 1. 00:17
 12/13 Disi ***** válasza:
Igazad van, én is szeretek itt olvasgatni, sok hasznos infót összeszedtem már. Csak néha félek még egy ártatlannak tűnő kérdést is kiírni, mert még arra is le tudják az embert támadni. Úgyhogy többnyire csak olvasgatok és okulok :)))
2012. jún. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Igen, tudom hogy vannak emberek akik mindenkinél okosabbnak hiszik magukat, de én azért úgy veszem észre, hogy nagyon sokan komolyan veszik más gondját, és probálnak segííteni.Főleg babás témában!Inkább kérdezz, ha bizonytalan vagy, azzal senkinek nem ártasz!
2012. jún. 1. 17:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!