Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 11hetes babam van, agressziv...

11hetes babam van, agressziv vagyok, csak ugy ram jon es nem tudom kontrolallni, barkivel. Valakinek hasonlo?

Figyelt kérdés
pl.nagyon csunyakat es sertoeket mondok,ugy erzem,olni tudnek abban a pillanatban es pici dolog kihoz a sodrombol..ez lehet szules utani depi?
2012. jan. 10. 13:26
1 2
 1/13 TKI Ibolya ***** válasza:
igen ez biztosan az mielőbb kérj segítséget.Mond el védőnőnek vagy a nőgyógyászodnak ők biztosan tudnak segíteni.Fel a fejjel!
2012. jan. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Depi talán nem, de valami hasonló. Sajnos sokszor elöfordul hogy ilyen anyukák megölik 1-1 elveszett pillanatban a gyermeküket, akiket mindennél jobban szeretnek.


Èn azt tanácsolom, hogy keresd fel a gyerekorvost, vagy a háziorvosodat (akit jobbanszeretsz) ezzel a problémával minél elöbb, még mielött magadban vagy a gyerekben kárt teszel.

Ha mar ide kiírtad ezt a kérdést szerintem tuti te is érzed hogy nincs rendben ezzel minden, és ezért kérsz itt segítséget. Szerintem ne vaccilálj és kérj szakember segítségét.

2012. jan. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
segitseget gyogyszer formajaban fogom kapni?
2012. jan. 10. 13:34
 4/13 A kérdező kommentje:
lehet furan hangzik,de kizarolag csak a babamhoz van mindig turemem,meg sosem bosszantott fol a 11 het alatt,de barki mas fel tud hamar,nagyon
2012. jan. 10. 13:36
 5/13 anonim ***** válasza:

Családilag hogy állsz?

Férjeddel, pároddal rendben vagytok?

2012. jan. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ha ez nagyon súlyos, tényleg keress fel egy orvost, de átmenetileg talán próbálj szedni magnéziumot (MagneB6, vagy valami más), segíti az idegsejtek közötti kommunikációt, természetes módon nyugtat, de nem csodaszer!!! (Nekem segített az ingerültebb pillanataimban.)
2012. jan. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nálam is ez volt sajnos. Ráadásul el is húzódott, mert a férjem azt mondta, hogy ez nem depresszió, ne sajnáltassam már magam. És így a baba 4 hónapos koráig tartott. De igyekeztem sokat kimenni vele a levegőre, sétáltunk nagyokat, csavarogtunk. Olyankor ő is nyugodt volt, és az rám is jó hatással volt.

Mondjuk én sajnos a kicsivel is sokszor türelmetlen voltam, nem egyszer ki kellett mennem, annyira ideges voltam. :(

Próbáld ki a Magne B6-ot, tényleg jó. Nem mondom, hogy minden feszültség elmúlik, de sokat segít.

2012. jan. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, ez sokakkal előfordul!

Szedj Magne B6-ot, és valóban nagyon fontos a napi 1-2 óra séta.

Én ajánlom még a Kalium Phosphoricum Schüssler sót, napi 5*1 szemet 1 héten keresztül, utána jobban leszel, meglátod.

Ha pedig az segít, menj ki az erkélyre és ordíts egy nagyot minden nap (én megtettem, segített).

Ha 2-3 héten belül semmi javulást nem tapasztalt, fordulj szakemberhez, de legalább szólj a gyerekorvosnak, védőnőnek.

2012. jan. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
13:43-as vagyok újra. Az nem lehet, egyébként, hogy simán kimerült és fáradt vagy? Gondolom szoptatsz, közrejátszhat egy kis vérszegénység is,+ a folytonos felkelések... Azt is érdemes átgondolni, hogy elég folyadékhoz jut-e a szervezeted - ez is okozhat ingerültséget, és hogy tudsz-e rendesen, eleget enni. Beszélj a családdal is, megérdemelsz egy kis "wellnes"-t otthon, egy kis kikapcsolódást, pihenést, heverést a kádban. Napi pár nyugodt perc és másként néz az ember mindenre.
2012. jan. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
eztrem nyugodt babam van,2 hetes kora ota vegig alussza az ejszakat,6kilo 11 hetesen,szoval nem baj, es mar nem szoptatok,a bam nagyon jo ,csak 1 van,nem vagyok kimerult
2012. jan. 10. 15:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!