Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más anyuka is szédeleg a...

Más anyuka is szédeleg a fáradtságtól?

Figyelt kérdés
Azt gondoltam, minél nagyobbak a babák annál könnyebb lesz pihenni. Fél éves babám mellett olyan vagyok mint a zombi. NEM tudom miért, de óránként felsír éjjel..én meg olyan vagyok nappal mint egy kómás álomkóros.
2009. jún. 30. 17:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ismerős érzés, mintha magam mondtam volna! A jó hír az, hogy valóban van javulásra kilátás! A kislányom másfél éves és kb. 2 hete alig ébred fel éjjel, és nem reggel 5kor dönt úgy, hogy ennyi alvás elég volt és nappal is alszik 1-2 órát. Eddig egyik sem volt jellemző rá. Pár átaludt éjszaka már látványosan befolyásolja az ember energiáját, nagyon élvezem, hogy nem megyek neki az ajtófélfáknak! :) Kitartás!
2009. jún. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

igen

nekem konkrétan most is majd leragad a szemem

:)

2009. jún. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne is mondd.....hulla vagyok. Mióta megszületett a kisfiam (2 hónap), nem aludtam sosem eleget. Volt olyan, hogy éjjel amikor felkeltem hozzá, kapaszkodnom kellett, nehogy összeessek. Van, hogy megkérdezik ismerősök, hogy fáradt vagyok? Vagy csak egyszerűen hozzám vágják, hogy szarul nézek ki. :)

Azért nem adnám vissza a kisfiam! :)

2009. jún. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

A kislányom hamarosan 5 hónapos lesz, de egyre kevesebbet alszik... én meg egyre fáradtabb vagyok...


Van, hogy azt sem tudom, hol vagyok hirtelen, mikor ébreszt...


Már két óránkénti nyüszögésnél tartunk...

Először egyszer ébredt, aztán négy óránként, most tart két óránál a licit, és én meg már hulla fáradt vagyok, sokszor azt sem tudom, hogy reggel van már, vagy még éjszaka, éhes lehet már, vagy csak nyüszög... egybe folyik minden a sok ébredés miatt.


Majd csak javul a helyzet...

20 évesen csak átalussza már az éjszakát majd... :-)

2009. jún. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nálam hullámokban váltakozik. Ha éjjel tudok pihenni = a 15 honapos fiam CSAK 2x ébred fel, akkor minden Ok, tudok aludni 2x3 órát...De sajna nehezen viseli a fogzást, volt már tobbszor beteg is, fulladt...szoval tényleg orulok a 2 ébredésnek, és ilyenkor jok a nappalok is. De ha folyamatosan éjjelezek, akár féloránként felsír, semmi sem jo neki, na akkor kivagyok, és alig várom, hogy délben aludjon és bizony ilyenkor hanyagolom a házimunkát...Nem egyszer majd osszeestem éjjel, vagy reggel nem emlékeztem az éjszakai kalandjainkra...alhatna már rendesen:)
2009. jún. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nem tudom, én úgy gondolom, hogy amikor dolgoztam napi 8-10 órát, meg utaztam napi 2 órát még mellé, és ugyanúgy rendberaktam a lakást, az valahogy fárasztóbb volt :D még csak 3 hónapos a babám, de előre utálom, hogy egyszer vissza kell másznom a mókuskerékbe, nagyon szeretek vele itthon lenni, és egyáltalán nem fáraszt le.
2009. júl. 1. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!