Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha éjszaka 26 fok van a...

Ha éjszaka 26 fok van a szobában, akkor elég ez rá?

Figyelt kérdés
Egy vékony rövidujjú body és egy kb pelenka vékonyságú hálózsák van rajta, de tegnap hidegnek éreztem a lábát. Agyjak a zsák alá inkább egy kezes-lábas pizsit vagy a rövidujjú body fölé egy vastagabb zsákot?
2009. jún. 30. 18:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Elég rá bőven. Ha hidegnek érzed a lábacskáját esetleg adj rá zoknit is. Én így szoktam. A hőérzetét a tarkóján tudod ellenőrizni. Ha meleg izzadt, akkor sok a ruha. Ha hüvösebb akkor adj rá inkáb egy rugit, vagy vastagabb hálózsákot.
2009. jún. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
az én babám lába állandóan hideg, ha fázik ha melege van. nekünk 21-22 fok van és vékony rugiba alszik, meg betakarom, de az általában lerugja.
2009. jún. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget!

Az a bajom, hogy a pizsi nagyon meleg és a vastagabb zsák pedig nagyon vastag.

A combját éreztem hidegnek, ezért ilyedtem meg.

Most ráadtam egy vékony bokazoknit is a vékony zsák alá és egy sima r.ujjú body helyett egy r.ujjú rövidnadrágos bodyt (asszem ezt hívják napozónak) és így a combján is van valami.

Remélem jó lesz! :)

2009. jún. 30. 20:27
 4/6 A kérdező kommentje:
bocs, ijedtem :X
2009. jún. 30. 20:29
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk 23-24 fok van,és rövid ujjú+rövid nadrág van rajta(napozó).A takarót kb.2 percig tűri meg magán,a zoknit se viseli el(de csak az ágyban nem)
2009. jún. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nálunk is 26 fok van. Nekem 10,5 hós a fiam és egy rövid újjú badyban alszik meg egy vékony pamut lábas naciban. De így is izzad, ma estére szerintem a nacit nem is adom rá már.
2009. júl. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!