Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 ónapos korban nem kevés az...

3 ónapos korban nem kevés az 5,25 kg?

Figyelt kérdés
Kisfiam 3,10 el született..első két hónapban szépen hizott de most valahogy nem. 1 hete körülbelül alig akar enni..tápszeres...eddig megitta a 120ml 2,5 orankent,most maxiumum a 90 ,de van hogy csak 50mlt eszik..voltunk orvosnál,de semmit nemmondanak... allitólag minden rendben van,de nemhiszem.. kakija zöldes szinű.van hogy nagyon kemény.pukizásnál sir.. születésétől kezdve nagyon rossz alvó,és azóta se javult.
2012. máj. 31. 10:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

a zöld kaka azért nem a világ vége. nem utal éhezésre mint azt sokan rosszul gondolják . csupán annyi az oka hogy az epefesték nem szivodott fel mert a baba az ételt gyorsan emésztette .ergo gyors az anyagcseréje de bízz a kisbabádban ha éhes lenne van benne annyi életösztön hogy ordítana ha nem lakik jól.

a kemény kaka tápszeres babáknál normális . adj neki kis vizet kanálból v. üvegből . ha teáztatni szeretnéd azt is lehet kis édeskömény teát kaphat.

az alvása ilyen .

ha van elég kakis pelus és boldog kiegyensúlyozott nem túl sírós akkor megkapja azt a mennyiséget ami elég neki . de azt is teheted hogy ha kevésnek gondolod készíts kicsit több tápszert hátha elfogy. ha nem kéri észre fogod venni

2012. máj. 31. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Kerria ***** válasza:

Amíg nem fogy, addig tényleg nincs gond.


Az én babám teltebb, nem kövér, csak husis, 3 hónaposan volt 5,8 kg és 62 cm.

2012. máj. 31. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
A másik gon az,hogy tápszereseknek ,naponta kellene egy kaki,de Ő két vagy 3 naponta kakil csak :S és nemigazán nyugodt baba sokat sir,de ha kinálom a tejet neki,nemfrogadja el..prőbltam többet késziteni,de nemkéri...Ő 5,25 és 64cm.
2012. máj. 31. 10:38
 4/14 anonim ***** válasza:

ezt a kaka dolgot tuti doki mondta . ha megszakadsz se tudsz helyette kakálni majd akkor fog jóesetben javulni ha kap gyümölcsöt rostokat .


ha ilyen a természete - alvás. - azzal nem tudsz mit csinálni nem adnak rá csak homeopátiát asszem chamomilla ami jó rá .


ha nem kér többet akkor elég az amit most megeszik. nyugodj meg idővel javul. szeretgessétek sokat lehet hogy az elvárások kihatnak rá és érzi a feszültséget még tudat alattit is.

2012. máj. 31. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
probaltuk,de nem hatott..a szeretgetéssel nincs gond,talán túlzásba is van véve :) csak rossz hogy semmi rendszert nemtudok nala felallitani,mert O mindig maskor eszik,mindig maskor almos( denappal csak ringatassal kezben alszik) akkor is tul eberen..csak este van,hogy 8/9 korul eelalszi,letudom tenni..korulbelul ejfelig alszik,de utanna mar nemakar aludni :(
2012. máj. 31. 10:52
 6/14 Kerria ***** válasza:

Nálunk is gond volt a kevés kaki, ráadásul hasfájós is lett, így tápszert váltottunk. Azután napi 1-2 széklete lett, és csillapodott a hasfájása is.


Konzultálj esetleg dokival, mit szólna egy tápszerváltáshoz! Azt azért tudnod kell, ha válogatós, akkor nem eszik meg akármilyen tápszert. Barátnőm kislánya is ilyen volt, aztán nagy nehezen ráakadtak amit elfogadott. Állítólag a HA-s tápszereknek rosszabb az ízük, hát ezt nem tudom, én mindet megkóstoltam amit adtam neki, és mind szörnyű :)

2012. máj. 31. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Az én fiam pont ellenkezője a tiédnek,én meg azért aggódom mert sokat eszik és sokat alszik.Tegnap voltunk a 3 hónapos oltáson és rákérdeztem hogy baj e azt mondta a doki hogy nem.Az én fiam 3150g volt most pedig 7000g!!!180-200grammokat eszik naponta 5x6x AR-es tápból.A kaki nálunk is szokott zöldes lenni de az nem baj.A kemény kaki ellen nekünk a mecsek baby tea vált be kevés cukorral.Próbálj neki adni AR-es tápot te is,az tartalmasabb mint a sima és a jól eltelik lehet hogy jobb alvó is lesz.
2012. máj. 31. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
próbáljatok ki másik tápszert!
2012. máj. 31. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
AR tapszert kap korulbelul 2 hete mert minden visszajott neki...de nemvaltozott semmi :S eyebkent O is hasfajos 2hetes kora ota..de ugy veszem eszre hogy az mar kezd elmulni..en szeretnek tapszert cserelni,de doki mindig kiter tole...Szlovakiabol vagyunk..Nutrilont eszik,ami nalatok a Milupa..de viszont ha csertelnek ,nemtudom melyikre...es az hogy nehezen pukizik es amikor igen,nagyon hangosat,skszor sir is ,es eleg budi neki..az mitol lehet?
2012. máj. 31. 11:29
 10/14 Kerria ***** válasza:
Mi a Nestlé Beba Sensitivre tértünk át, nem tudom az milyen néven fut nálatok, de biztos van
2012. máj. 31. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!