Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szinte belilul annyira sír 4...

Szinte belilul annyira sír 4 hetes babám. Nem kell se cici, se víz, se ringatás semmi. Lehet, hogy nem kellett volna lecsót ennem ma? Az a baj?

Figyelt kérdés
2009. jún. 30. 19:35
 1/7 anonim ***** válasza:
igen, valószínű, hogy a hasa fáj, tornáztasd
2009. jún. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nem amiatt van szerintem.Inkább büfi probléma lehet.Az enyém mindig akkor lilul, mikor félrenyeli a büfit, és olyankor kegyetlenül ordít.
2009. jún. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Bizony lehet.

A paprikát nagyon nehezen emésztjük. Én nem terhesen/szoptatva is ritkán eszek paprikát, pont emiatt.

Tornáztasd, hordozd hasfájós tartásba (nem tudom mi a neve pontosan). Nekünk a simogatás, babamasszázs, "biciklizés" jött be.

2009. jún. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mindent próbáltam, elpilledt. Aztán hapcizott, erre felébredt, enni kért. Most megint szenved szegény. Azt hiszem lefejem mindkét mellem és kiöntöm a tejet. Nem merem neki odaadni. Mikor termelődik friss tej? Úgy értem mennyi idő míg kiürül belőle a paprika?
2009. jún. 30. 20:28
 5/7 anonim ***** válasza:
A paprika szokott gondoz okozni :(
2009. jún. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem a laktoherb tea okozott iszonyú görcsöket annak idején a babának, másfél nap múlva mertem újra adni neki.

DE!

Ne öntsd ki a tejed, tedd a fagyasztóba, pár hónap múlva meg tudja már inni szerintem.

3 hónapig simán eláll a fagyasztóban, és addigra ő sem lesz ilyen érzékeny.

Én biztosan nem önteném ki a helyedben!

2009. jún. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Sajnos már kiöntöttem. Na mindegy. 6 órája kínlódik szegény. Most apától kapott tápit, ez lesz egész éjjel neki. Reggelre remélem friss, egészséges tejcsim lesz! Köszönöm a válaszokat! Megyek babusgatni, hátha elalszik!
2009. jún. 30. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!