Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek van joga megütni...

Szerintetek van joga megütni egy anyának a gyermekék?

Figyelt kérdés
miért igen vagy nem?

2012. jún. 1. 13:37
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
90%
Attól függ mit értesz rajta. Verni nincs joga. A kezére csapni ha a konnektorba nyúl arra igen. Amúgy 1000 vita ment már itt erről a kérdésről. Normális családban, ahol szeretik és nevelik a gyereket, nem lesz attól semmi baja ha néha kap a fenekére egy legyintést, ha ez nem mindennapos.
2012. jún. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
66%
Olyan anyuka nincs, aki még sosem csapott rá a gyereke kezére, ha másért nem, azért, hogy megvédje egy esetleges bajtól. De dühből megütni, akármelyik testrészét, azt elítélem.
2012. jún. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
100%
A megütés alatt mire gondolsz? A kézre, fenékre rácsapád is annak számít?
2012. jún. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 töröklany ***** válasza:
17%
joga van de en soha nem tennem! ha jo anya vagy a felemelt haangodbol es grimaszodbol erteni fog! na jo ha veletlen egy ket tasli lehet hogy nem art de ahoz nagyon rossz gyereknek kell lennie! en soha meg nem ütöttem masnak a gyermeket sem nem hogy a sajatomat!
2012. jún. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
53%

Alapjáraton az a véleményem, hogy nem ütünk meg gyereket!


Viszont van olyan eset, amikor egy jó irányzott anyai vagy apai seggesnek el kell csattannia.

A lányom a dac korszakát élte, amikor kifutott a kocsi elé. Előtte sosem csinált ilyet. Csak úgy gondolta, hogy dafke csak azért se áll meg.

Olyan seggest kapott tőlem, hogy a szívem szakadt meg az utána lévő percekben.

De azóta hallgat rám és ha azt mondom, hogy nem, akkor NEM!


Láttam már olyat az oviban, hogy a kisfiú nem tudta bekötni a cipőjét és az anyuka megpofozta. hogy ez mire volt jó?!?! Fogalmam sincs .. de a kisfiú nagyon sírt.

Az óvónők mindent láttak és eljárást indítottak a szülők ellen.

Végül nem lett belőle semmi csak meghallgatások.

2012. jún. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem nincs. A gyerek nem kérte,hogy megszülessen. Csak is MI akartuk!! Akár milyen akaratos,dacos korszakban van nevelni lehet puszival és szeretettel is. "Nevelési célzatú" kézre,fenékre csapás helyett lehetne " Nevelési célzatú" ölelés és puszi is.
2012. jún. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
46%

Utolsó!


Megkérdezhetem van-e gyereked és mennyi idős?

2012. jún. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
50%
5-ös! Ki is fejtetted a két példával amiről írtam. 2. voltam.
2012. jún. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
42%

6/7-nek.


Igen van abban valami, hogy öleléssel és puszival is lehet nevelni, de nem hinném, hogy az baromira hatásos lenne.


Nővérem mindent elmagyaráz a fiának. Ezzel nincs gond, szóból ért az ember! (??)

Ezzel azt érte el a nővérem, hogy az 5 éves fia lesz@rja mit mond neki. És a legrosszabb, hogy az apját is semmibe veszi, mert úgy gondolja (viselkedéséből látszik), hogy csak ő is magyarázna neki..

Ami vicces, hogy rám és a nagyszüleire hallgat csak. Bár mostanság mindig vagy 5× kell rá szólni..


Nem rég nálunk voltak és a nővérem rákiabált életében először a gyerekre. Persze unokaöcsém sírt .. majd a nővérem oda ment hozzá, átölelte és közölt, hogy nincs semmi baj, nem vagy hibás...


Hát így gyereket nevelni nem a legjobb, de ő tudja. Ettől függetlenül nem tartom rossz szülőnek a nővérem. Ő így neveli a gyerekét, én máshogy.

2012. jún. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
87%
6. vagyok. Van 3 lányom 15,12 évesek és van egy 2 hónapos.
2012. jún. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!