Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek mikortól lehet a...

Andika7 kérdése:

Szerintetek mikortól lehet a babócát a nagy kádban fürdetni?

Figyelt kérdés
2012. jún. 2. 15:52
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Én még nem tettem nagykádba a 10 hónaposomat. Majd talán ha már kapaszkodás nélkül tud állni.
2012. jún. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Az én kislányom 4 hónapos kora óta a nagykádban fürdik. Nagyon hosszú baba, és ahogy rúgkapált folyton bevágta a lábujját a kiskád végébe. Először egy hónapig apával fürdött (apán fürdőgatya volt), most pedig már egyedül fürdik a nagy kádban (persze apa térdel a kád mellett és fogja háton fekve mert még nem tud ülni- 6 hónapos).
2012. jún. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
A nagyobbat kb 8-9 hónaposan kezdtem ott fürdetni. A kisebb meg már 5 hónaposan ment a tesó mellé a kádba, stabilan ült 5 hósan. Soha semmi bajuk nem lett, ott voltam velük,míg kicsik voltak. Jól kisúroltam fürdés előtt nekik és már mehettek is.(persze súrolom most is mindenkinek, de mikor kicsik voltak,jobban súroltam..)
2012. jún. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Az én lányom is 4 hónaposan került ki a kicsi kádból. Nem fért el benne, folyton beverte valamelyik kezét vagy lábát. Aztán áttettük a nagy kádba, kevés vízbe, ugyanúgy fektetve. És imádta, a mai napig imádja a fürdést. Most 15 hónapos.
2012. jún. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
onnantól hogy nem maradt meg a gyerekkádban, ez nálunk 9-10hó körül volt. Nagy kádból nehezebb kimászni, de azért rendszeresen bepróbálkozik:-)
2012. jún. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Mi akkor kezdtük el nagy kádba rakni, amikor már fel tudta nyomni magát hason. Beraktuk a nagy kádba és hason nagyon szépen eljátszott. Aztán felült, majd mászott...
2012. jún. 2. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!