Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki másfél évesen kezdett...

Csill79 kérdése:

Aki másfél évesen kezdett babájával aludni, mikor szokott le róla?

Figyelt kérdés
Kislányom másfél éves koráig a kiságyában aludt,egyedül megtanult elaludni,nem altattam.Most gondolom a szeparációs szorongás miatt igényli,hogy feküdjek mellé,mert egyedül üvölt.Most együtt alszunk a földön.Kíváncsi vagyok,hogy ez elmúlik és vissza tudom szoktatni a kiságyba,vagy vegyünk új ágyat neki,vagy mi várható?Nálatok,hogy alakult a dolog?
2012. jún. 4. 00:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Mintha én írtam volna. Erre én is kiváncsi lennék. Nekem is másfél éves a lányom és eddig egyedul aludt. De 3 hete csak engem akar, ordít, ha kimegyek a szobábol. Ugy tudom megnyugtatni, hogy a kiságyat az ágyam mellé huzom és ha kell benyulok és megsimogatom. Remélem, hogy hamar elmulik mert engem ez kikészít.
2012. jún. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Egyenlőre nem lettünk okosabbak:)
2012. jún. 4. 21:36
 3/7 anonim ***** válasza:

1. vagyok

Hát nem! Probálom átvészelni a dolgokat, megprobalom a kiságyában tartani míg ez el nem mulik. Igy 9 korul megyek vele aludni, így hamar elalszik. Arra nem szeretném rászokatni, hogy koztunk alszik.

2012. jún. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Disi ***** válasza:
Pont most olvastam erről a Kismamablog.hu-n. Ott azt írta Vida Ági, hogy ez időszakos dolog, amikor már nem igényli vissza fog szokni a saját ágyába. De én még ez előtt vagyok, még csak 11 hós a babám.
2012. jún. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi is így voltunk, de már magvan a megoldás:-)) Pont másfél éves volt, mikor kezdődött, hogy nem laszik nélkülem. Fél évig szenvedtünk, mert nem fértünk el 3-an a nagyágyban. Egy hét alatt visszaszokott a szobájába. Este leraktam az ágyba, meséltem neki, felkapcsolva hagytam a kislámpát, majd elköszöntem és kijöttem. Persze jött utánam. Akkor visszavittem, kicsit megnyugatattam, majd megint kijöttem.. Első nap nagy volt a sírás, második este megértette, hogy ott kell aludni. Most már 1 percet sem kell ott maradni vele, mese után szépen elalszik egyedül.
2012. jún. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Elso vagyok. Ugy néz ki, hogy tuljutottunk a dolgon. 1 honapig tartott nála. Probáltam minden árom a kiságyban tartani és csak mellette fekudtem az ágyamon. Most már elalszik egyedul.

2012. jún. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Akkor te ügyesebb vagy mint én,mert mi a földön alszunk:(Nem hiszem,hogy már vissza tudom szoktatni a kiságyba,nálunk kb 3 hete zajlik a dolog.Azért köszi,hogy írtál.
2012. jún. 11. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!