Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki hová megy a babájával...

Ki hová megy a babájával gyereknapozni, milyen programra?

Figyelt kérdés
2012. máj. 21. 11:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Mi ide megyünk:


[link]


Arrafelé van programunk és gondoltuk, akkor nem jövünk haza (Bp), hanem eltöltjük ott a 3 napot, hétfőn pedig Ópusztaszert nézzük meg.

2012. máj. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

3.5 és 2 évesek a gyerekeim (egyedül nevelem őket)

Szerencsére nálunk elég nívós programok szoktak lenni, idén is csak ide megyünk a városi gyereknapra. Ebben a hónapban már úgyis voltunk vadasparkban, meg Alma koncerten, ennyi utazgatás bőven elég volt nekem :)

2012. máj. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én nem viszem a gyerekeket semmi programra, se állatkertbe, ilyesmi, mert ilyenkor mindenhol kismillióan vannak és tudom, hogy nem éreznék jól magukat (3,5 és 1,5 évesek)


Próbálok majd szervezni egy házi-kerti bulit a legjobb barátaikkal, azt sokkal jobban élvezik. Valami extrák azért kitalálok, mégiscsak gyereknap!! :)

2012. máj. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!