Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti elmennétek külföldre...

Ti elmennétek külföldre nyaralni, repülővel 4hónapos terhesen és egy 14hónapos babával?

Figyelt kérdés
2012. jún. 4. 14:31
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Én 7 hónapos terhes voltam, Horvátország kocsival!! És nem is határ mentén. Szerintem ha te jól vagy, akkor persze. A 14 hós meg annyi időre csak leköthető valahogy nem tudom, mert nekem pont félidős a baba, ő még minden mozgó dologban alszik, vele már biztos nehezebb, de ha van játéka, akkor biztos elvan.
2012. jún. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Én csak a 14 hós baba miatt nem mennék repülővel, mert nem tudom, hogy hogy viselné. Vagyis mivel a saját gyerekemmel még nem próbáltam a repülőt, így inkább szívesebben megyek kocsival. Mi Bibione-be megyünk egy 21 hóssal és 7 hónapos terhesen. Szerencsére semmi bajom a kocsiúttal, nekem csomagolni is könnyebb, mintha repülnün kéne.

Ha tudod, hogy a babád jól viselné az utat, és a terhességed komplikációktól mentes, akkor szerintem menjetek.

2012. jún. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan menjetek. A 4 hónapos terhesség a lehető legkényelmesebb (legalábbis nekem az volt, már nem volt hányingerem, de még nem voltam bálna), úgyhogy olyan, mintha "csak" egy 14 hónapossal mennél. Vele meg miért ne??
2012. jún. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 AnJou válasza:
Málta gyönyörű! :) Sztem nyugodtan menjetek! A pocaklakóval nem lesz gond, a 14 hósnak meg könnyen találhattok mindenfélét, amivel el tud játszani. Kirándulni is tudtok menni, pl. hajóval mi anno bementünk egy gyönyörű kék lagúnához. Csodás volt! A 14 hós tudna úszni, játszani a vízben. Nagyon jó nyaralást nektek! :)
2012. szept. 7. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!