Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Két hetes kisbabát este már...

Két hetes kisbabát este már lehet sötét szobában hagyni elaludni?

Figyelt kérdés
Olvastam, hogy nappal legyen fény, éjszaka meg sötét az alvásnál.
2008. ápr. 25. 21:07
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
ahogy olvastam, a válaszolók többségéhez képest szemtelenül merészek vagyunk mi. Sötétben alszik 2 hetes kisbabánk, éjjelifény nélkül. Bár a holdacska besüt a szobájába :) a szobája szemben van a mienkel, amig mi nem fekszünk le becsukjuk az ajtót, hogy a fény ne menjen be.
2008. ápr. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
A baba a pocakodban is sötétben volt! Ugyan mi gondja lenne vele? Hadd szokja csak meg, hogy este sötét van és olyankor alszunk. Később sokkal könnyebb lesz, ha nem szoktatod rá feleslegesen hülyeségekre. Neki is szüksége van a pihenésre, és ezt sötét, csöndes szobában könnyebben megteheti, mint fény mellett.
2008. ápr. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Pont ezt akartam írni, amit az előttem szóló is írt. Kilenc hónapig sötétben volt, inkább a világos az, ami szoktalan lehet neki, nem a sötét.
2008. ápr. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!