Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek miért ilyen a...

Szerintetek miért ilyen a lányunk?

Figyelt kérdés
Ne vegyétek dicsekvésnek légyszi mert én néha jobban örülnék ha nem ilyen lenne! Szóval most 11 hónapos, 4 hetes korától végig alussza az éjszakát a mai napig, elején 8tól 6ig, most hogy már nagyobb 9től 10ig nyomja! Egyszer sem kel föl, illetve ha megébred (múltkor párom későn jött, bement a gyerek meg játszott csendben a kiságyba, ki is fordult egyből) szóval ha megébred sem sír vagy ilyesmi....! Napközben mindent tudok tőle csinálni mert nem jön utánam játszik meg beszélget a nappaliba, azért néha ki ki néz rám egy minden oké anya pillantással és mosollyal! Ha lemegyünk sétálni mindenkinek integet, és ha megállunk valakivel beszélgetni akkor nyújtja a kezét hogy menni akar hozzá (ismeretlenhez is) Ezek nem kellene hogy problémák legyenek ugye? De néha olyan jó lenne ha kis bújos lenne, ha este nem magától akarna elaludni! Volt egy időszak hogy napközben odafeküdtem mellé és így altattam el... gondoltam ez már így marad de jó :) De két hete ennek is vége mert ha altatnám akkor csak huncutkodik meg piszkálja a szempillám :) Viszont a kiságyba elcsendesedik és 5 perc múlva szunya :) Szóval mitől lehet ilyen rettentő "önálló" illetve nyugodt.....??? Tippek? Vagy más történetek hasonló babákról?
2012. jún. 4. 23:45
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

5ös vagyok! Kérdező én nem ugy akartam válaszolni a kérdésedre ahogyan sikerült. A válaszom ez lett volna: Az én babám is ilyen,észre sem lehet venni hogy gyerek van a háznál viszont ő nagyon bújós is sokszor és Én nem szeretném hogy ne ilyen legyen mert nagyon szerencsésnek érzem magam. De aztán elolvastam a kommented hogy a te babád azért nem sir 2percnél többet mert Te annyira tudod mim kell neki és nem ezt irtam le hanem amit láttál. Mert nagyon zavar hogy a kommenteddel minősitesz olyan anyákat akiknek sirosabb a babája!

Ugyhogy köszönöm de nem kell sajnálni,remekül alszom és nincsenek gondok. A zöldet meg köszi mert nem az Én regisztrációm.(elfelejtettem a jelszavam ezért a bnőméről nézelődök) Üdv.

2012. jún. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!