Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szülés után a kórházban már...

Szülés után a kórházban már én kezelem a babát?

Figyelt kérdés
kérdésem arra irányulna,hogy mikor megszületett a babám,akkor ugye utána még pár napot bennt kell lennem majd a kórházban,de ezalatt már én teszem tisztába vagy hozzám csak szoptatni hozzák akkor még csak ki?
2012. jún. 5. 17:55
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

ha normális kórházba mész normális nővérekhez akkor segítenek,ha kéred kiviszik a babát.

Nos én befeküdtem hétfőn,kedd éjjel szültem, kb szerda hajnalban vittek át az újszülött osztályra,rá 2,5 órára hozták a fiam,hogy szoptassam meg,mozogni nem tudtam fájt a sebem,aludni semmit nem aludtam hulla voltam,majd egész napra ott hagyták kétszer vitték el fél órára,egyszer fürdették őket,egyszer azért hogy megvizsgáljon minket a doki, a csecsemősök közül 2 nővér volt normális sz osztályos nővérek közül is szintén kettő,2 műszakban dolgoztak, 1szer sikerült kikönyörögnöm,hogy vigyék ki a fiam hogy aludhassak,depressziós lettem,a szoptatás nem ment ráerőszakolták a fiam a mellemre,a bimbóvédővel sem ment nem tudott enni,besárgult,én lelkileg a padlón voltam,a másik,hogy nem segítettek,rám szóltak miért sír a gyerek,teljesen kikészültem és csak vasárnap engedtek haza,megfogadtam máskor olyan kórházba megyek ahol kérhetem,hogy ne kelljen folyton a babával lenni,így friss anyukaként,ráadásul kimerülten,segítség nélkül nincsenek jó emlékeim,nem bab barát kórház hanem nővér barát,még a dolguk sem végzik el rendesen,és húzzák a szájukat ha segítséget kér az ember,vagy csak kérdez valamit

2012. jún. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

5.vagyok

Nálunk törlőkendőt kellett vinni.Én vittem pelenkát is mivel nem tudtam hogy mi kell,de adtak mindennap így amit vittem elő se vettem.Ruhát is adtak,de volt aki vitt be sajátot.

Szerintem ha ennyire nem segítőkész a védőnőd akkor hívd fel a szülészeti osztályt és kérdezd meg.Nincs abban semmi rossz ha érdeklődsz.

2012. jún. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
19:12-es!ez ugye nem a tatabányai volt ugye?rémísztő
2012. jún. 5. 20:42
 14/17 anonim ***** válasza:
az esztergomiban.....
2012. jún. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
sajnálom,hogy ilyen rossz tapasztalataid voltak!én a tatabányairól hallottam szörnyűeket!rettegek oda menni,de nem sok választásom lesz!ráadásul én is első babás leszek és jobban félek magától a kórházi ellátástól,mint a szüléstől...
2012. jún. 5. 20:50
 16/17 anonim ***** válasza:
Már írtam neked egy választ a tatabányai szülészetről. Nem rossz hely, nincs vele semmi gond. Ha van róla kérdésed, nagyon szívesen válaszolok, én itt szültem tavaly!
2012. jún. 6. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Én olyan kórházban voltam, ahol 3 óránként hozták szoptatni a babát. Minden mást a csecsemősök csináltak. Akik nagyon kedvesek, segitőkészek voltak. Első babásként mindenképpen azt javaslom, hogy ne legyen melletted a baba, hanem hozzák etetni. Hiába mondják, hogy az a jó, ha ott van, de szerintem egy szülés után igenis kell az anyának az a 3 nap, amíg megerősödik és rendbe jön. Pláne, ha császárral szül valaki, akkor azért az első napokban nagyon nehéz mozogni, de ha simán akkor sem könnyű a gátsebbel. Mindkét gyermekem 3 óránként hozták és teljesen jó volt igy számomra.
2012. jún. 6. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!