Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyósom szörnyen harsány, és...

Anyósom szörnyen harsány, és persze nagyon okos is!?

Figyelt kérdés
Hogyan magyarázzam el neki, hogy mi az amit én nem akarok. Próbáltam szépen, de egyik fülén be másikon ki. Minap nem bírtam tovább és összevesztünk. Ha az okoskodás az ára annak, hogy néha vigyáz a kicsire, akkor inkább köszi nem kérem. Mit csináljak?
2012. jún. 6. 10:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy!Nem tudod neki elmagyarázni neki.Az én anyósom rendkívül primitív,buta nőszemély.Egy ideig még én is próbáltam észérvekkel hatni de minden hiába.Bármilyen egyértelmű is a dolog nem képes megérteni,elfogadni csak a saját meglátását(ami teljesen logikátlan és hülyeség).Sajnos rá kell hagynod!
2012. jún. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%
Nem tudsz vele mit kezdeni. Nekünk nagyobbik lányunk 23 hónapos,kissebbik 3 hetes. Pár napja előállt azzal az ötlettel,hogy nagy a ház és ő ideköltözik,hogy nekem éjszaka ne keljen felkelnem és különben is jó,ha itt van,mert mi túl fiatalok vagyunk a gyerekneveléshez és elkényesztetjük őket. Én 23 vagyok,vőlegényem 29. Szerintem jó anya vagyok. Anyós problémával 2 lehetőség van. Vagy nyelsz egy nagyot és figyelmen kívül hagyod amit mondd,vagy elküldöd melegebb éghajlatra... :D
2012. jún. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az előttem szólókkal. Nem tudsz sajnos mit tenni. Nem nagyon lehet meggyőzni az embereket, aki szentül hiszi a saját igazát, és megváltoztatni sem fogod tudni.

Amit tehetsz, hogy nem veszel tudomást arról, amit mond, vagy olyankor próbálod más, kellemesebb témára terelni a szót.

Rosszabb esetben kerülöd vele a gyakori találkozást...

Veszekedni nem érdemes, mert attól csak még rosszabb lesz a helyzet, persze tudom, egy idő után nehéz megállni hogy az ember ne szóljon vissza, de a babának is az a legjobb, hogy szent a béke.

Vagy a vitákat zárd le annyival, hogy te vagy a gyerek anyja és szerinted ez így meg így jó és ennyi, nem kell belemenni a részletekbe, hogy miért, stb., mert az csak további veszekedést szül.

2012. jún. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát nagyszerű lenne ha oda költözne... Hát én nem tudom. Én nem akarok rosszba lenni vele, de egyszerűen nem lehet beszélni a fejével. Olyan nagy kérés, hogy új dolgot ne adjon a gyereknek, kérdezzen meg minimum???? Erre persze mindig a szokásos: Ő is felnevelt 2 gyereket.
2012. jún. 6. 11:18
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én megmondanám neki, hogy az én gyerekem, ahogy ő is felnevelte a sajátjait, én is szeretném az enyémet. Ha nem érti meg, nem vinném hozzá a gyereket, ennyi.
2012. jún. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

El kell döntened h vele vagy nélküle. Ha van esze akkor meg kell értetni vele hogy az a te gyereked ö meg max dajkálja meg kényeztesse. Ha nem érti meg akkor pápá mama.

Ajtó becsuk telefon kinyom.

2012. jún. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ahham, azt mondta, ha nem tetszik ne vigyem. Eddig oké, akkor nem viszem, de a párom és köztem is csinálja emiatt a feszkót. Áhhh
2012. jún. 6. 15:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!