Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mást is ennyire lesújt egy...

Mást is ennyire lesújt egy ilyen hír?

Figyelt kérdés
Teljesen magam alatt vagyok.Tegnap közölték,hogy nem kell visszamennem dolgozni,így gyesen maradok.Júliusban lesz 2 éves a kisfiam,úgyhogy jövő júliusig kapom a gyest,csak ugye az jóval kevesebb mint a gyed és nagyon félek,hogy nem lesz elég.Tudom,hogy sokan meg tudják oldani és biztos kialakul majd nálunk is,csak olyan rossz érzés,hogy nem engednek vissza,pedig készültem rá.Szeretnénk még egy babát,már kb 10 hónapja próbálkozunk is,csak nem jött még össze.Igazából szerintem azért,mert nem voltam magammal tisztában,mit akarok jobban szülni vagy kicsit dolgozni és úgy szülni.Mos már csak egy lehetőségem van szülni.?Mást is ennyire kikészít,ha már nem kell a munkája?
2012. jún. 6. 12:45
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Sziasztok! 7-es vagyok és egyet értek a 9-es válaszolóval, az én esetemben. Nekünk nehezen sikerült a baba, 3 évig jártunk orvostol orvosig, lombik is volt, s.t.b. Akkor el tudtam még jönni a munkahelyemröl, elnézték. Nekünk azt mondták a dokik, ha szeretnénk tesót ne várjunk sokat,( mert végül természetes uton sikerült.)Hátha a következő babára nem kell ilyen sokat várni. Meg én betöltöttem a 34-et. Nincs tul sok időm. És munkahelyem is valószínü megszünik. Még nem döntöttem el 100%-ig, hogy lesz -e tesó. De a szívem mélyén nagyon szeretnék. Nekem is nagyon jó, hogy van testvérem. De a mai helyzetben nagyon meggondolandó. Nekem ezek az érveim. De mindenkinek más szerintem.
2012. jún. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Sziasztok.De sokan írtatok.Él a szerződésem,uh az a legjobb ha vállalunk még egy babát,csak már 10 hónapja ezen vagyunk és még nem jött.remélem minél előbb sikerül.Mindenképpen az volt a terv,hogy egymás után jöjjön a kettő.Eddig azon gondolkodtam,hogy lenne jobb anyagilag,ezen már nem kell gondolkodni.Csak reménykedni,hogy akar minket még egy kis lélek.Mindenkinek a legjobbat kívánom.
2012. jún. 8. 08:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!