Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tanácsot szeretnék kérni! Mi...

Tanácsot szeretnék kérni! Mi a véleményetek? Menjek vagy maradjak? 1 hetes út Londonba.

Figyelt kérdés
Kisfiam 19 hónapos, imádjuk egymást, nagyon ragaszkodó és nagyon okos. Bár itthon vagyok vele Gyeden, a munkahelyemtől az eddigi munkámra való tekintettel kaptam egy 1 hetes londoni jutalomutat teljes ellátással, programokkal, olimpia látogatással stb. A férjem azt mondja, buta vagyok, ha nem fogadom el, majd ő szabira jön és itthon lesz a kis Drágámmal. De én nem tudom, mit csináljak! Őrülten hiányozna!! Lehet, el is távolodna tőlem?
2012. jún. 7. 13:04
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Másfél éves volt amikor mi egy hétre Görögországba mentünk.A nagyival együtt laktunk,tehát a helyén maradt,a nagyiék látták el.Semmi gond nem volt,telefonáltam neki onnan is(internet még nem volt)nem távolodott el tőlem.Menj nyugodtan.
2012. jún. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Kávétejszín ***** válasza:
100%

1 hét nem a világ vége. Szerintem nem távolodik el tőled ennyi idő alatt.

Különben is, az apuka itt lesz vele, nem hiszem, hogy bármi gond lenne, ne hagyd ki a lehetőséget! :-)

2012. jún. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Menj nyugodtan, tekintsd úgy, hogy a férjed kap egy hét ajándék időt, hogy egészen közel kerüljön a kisfiához.
2012. jún. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Simán mennék.

Jó tesz neked is, és a fiúknak is.

Egy hét alatt biztosan nem távolodik el tőled.

2012. jún. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Húúú! Én azért megértelek. Ősszel mennénk nászútra a párommal (nyáron lesz az esküvőnk), akkorra 1 hónap híján 2 éves lesz a kisfiunk. A mamával maradna itthon. Én nagyon vacillálok, pedig nem vagyok az a paramami típus. Anyukámmal egy házban élünk, külön lakásban. A kisfiam minden nap találkozik vele, imádják egymást, mégis kicsit aggódok.

Viszont a Te eseted kicsit könnyebb, mert apa otthon maradna. Így sokkal nyugodtabb lennék, de hát nászútra nem mehetek a férjem nélkül! :)))

Én a helyedben elmennék, apa otthon lesz, téged lekötnek majd az élmények és minden este beszélhettek is! Hamar elrepül majd az, az 1 hét!

2012. jún. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat, még alszom rá egyet. Még kicsit vacillálok és az egyetlen okom, hogy a lehető legjobbat szeretném a kisfiamnak, mert Ő az életem és iszonyatosan fájna, ha megváltozna a kapcsolatunk.
2012. jún. 7. 22:33
 7/9 A kérdező kommentje:
Lányok! Légyszí válaszoljatok! Vannak, akik azt mondják, hogy mivel apával lesz és anya nem lesz, anyától eltávolodik, míg apához közelebb kerül, az is lehet, hogy kicsit megharagszik és nem akar majd hozzám jönni??? Szerintetek? Csak mert most nagyon anyás és nagyon fájna, ha kicsit is eltávolodna!!!!!!!!!
2012. jún. 29. 13:25
 8/9 anonim ***** válasza:

Ne sértődj meg, azon, amit írok. Én ugyan ilyen vagyok, hasonló helyzet is kialakulóban.

Szóval: szerintem, mi sokkal nagyobb problémát csinálunk ebből, mint a gyerekeink. 1 hét nem a világ, már elég nagy ahhoz, hogy felfogja a dolgokat. Lehet, hogy kicsit apához jobban húz majd az érkezésed után pár napig,és kicsit rossz lesz neki, amikor elmész, de hidd el, lassan minden visszaáll majd a régi kerékvágásba. Gondold el, hogy milyen örömmel tölt majd el, amikor fut hozzád a repülőtéren. Azon semmi nem változtat (1 hetecske sem), hogy Te vagy az anyukája.

Ma láttam az utcán egy szitut: parkolóban anya, apa, 2.5 év körüli kisfiú. Annyit hallottam, hogy anyuka mondja: "taj kártya, útlevél megvan..." És az az öröm a kisfiú arcán... tuti nem a szomszéd városba vitte apuka.

Szerintem a férjed szervezzen jó sok programot, legyen sok élménye, amíg távol vagy, legyen lekötve.

Inkább érted aggódnék, sokat gondolkodsz rajta, nem fogod jól érezni magad.

Pedig egyszer "el kell engednünk" őket. Én is ezen dolgozom.

22 hós kisfiú anyukája

2012. jún. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

szia!

Végül elutaztál? Mi történt?

2012. aug. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!