Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hónapos kórtól vinnéd...

Hány hónapos kórtól vinnéd babádat élményfürdőbe?

Figyelt kérdés
Az én picikém 11 hetes,szívesen mennék vele(már csak a nagyobb miatt is 2,5 éves) pl sárvárra,de nem vagyok benne biztos,hogy ez jó ötlet.Félek össze szedne valami fertőzést.Viszont tudom,amikor voltunk tavaly a nagyobbal voltak ott elég pici babák is.Mit gondoltok???Köszönöm a segítséget!!!!
2012. jún. 8. 14:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szia az enyém 8 hetes de már én is szeretnék kiruccanni valahová hát mi inkább állatkertre gondoltunk de majd csak a nyár végén. Akkor már érdemesebbnek látjuk.
2012. jún. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
én nem vinném. ott az a sok ember aki a lábát-egyebét áztatja a vízben,ő meg még olyan kicsi. é még most is csak természetes vízbe rakom őket vagy a saját kismedencéjükbe
2012. jún. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom amúgy Sárváron milyen a helyzet babaügyileg..,de nagyon tudom ajánlani Cegléden a Hotel Aquarell-t! Mi a nagyobbal már kétszer voltunk ott,szuper a víz (kb 32 fokos),és a kicsivel is szeretnénk majd menni! :) Ő nemsokára 4 hónapos lesz,és augusztus vége felé már szeretnénk menni. Ja..a lényeget kihagytam.. Nagyon bababarát szálloda,még babaúszás is szokott lenni hétköznapokon

A teszen általában szokott lenni akciósan, (ha jól emlékszem) kb 36000 ft 2 főre/2 nap

2012. jún. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem az nem probléma, ha odaviszed a kicsit is, de egy ilyen pici babát még semmiképpen nem vinnék be a vízbe, hanem egy nyugodt, árnyékos helyen lecuccolnék vele, a nagyobbat pedig az apukával felváltva vinnénk pancsolni. Ha van testvéred, sógornőd, jó barátnőd stb., megfontolandó elvinni magatokkal, akkor felváltva tudtok vigyázni a babára. Vagy akár nagymama is mehet veletek, ha jól kijöttök.
2012. jún. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
52%
Az én fiam 4 hós, nem lenne az a pénz amiért bevinném egy olyan medencébe, ahol az emberek a mindenféle testrészüket áztatják. Azzal nincs baj, ha beviszed a területre, de szerintem vízbe vinni még nagyon korai!
2012. jún. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Mi járunk babaúszásra, az is csak 3 hónapos kortól van. És bevizsgált vízben, olyankor, amikor senki más nincs a vízben csak mi a babákkal. Elég bátornak tartom magam, de nyílt strandra nem vinnék ilyen picikét.
2012. jún. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én is bátor anyuka vagyok, de nem vinném be strandon vízbe ilyen picinek. Amúgy szerintem nyugodtan el lehet vinni, a levegőn jót fog aludni, nézelődni, ha ébren van, de ennyi.
2012. jún. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
52%

Miért ne mehetne egy 11 hetes baba vízbe? csak a parton? Nooormális? Olyan élményfürdőt válassz ahol van gyerek és baba rész ,és go

Szoboszló nagyon jó egy egész szint a gyerekekké ,babáké

2012. jún. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

11 hetest a közös medencébe még nem tennék, de simán mentünk már ennyi idős babával ilyen helyekre. Ennyire picit még nem kell fürdetni, de elvan a babakocsiban, utazóágyban, stb. Felváltva vigyázzatok rá a férjeddel, akkor mindig mehet valaki a nagyobbal is pancsizni.

Amikor már picit idősebbek voltak a gyerekeim, vittem kis felfújható medencét, vagy akár csak a nagyobb gyerek kis gumicsónakját, abba tettünk egy kis vizet a zuhanyozóból, kész volt a pancsi neki is.

2012. jún. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Közönöm szépen a válaszokat,főleg a 3-nak,úgyis szerettünk volna keresni valamit ahova eltudnánk menni nyaralni egy-két napot :)

Akkor a töbségnek hinnék,bár én is így gondolnám,hogy a picit inkább még nem vinném bele,bár sárváron külön van baba rész,nagyon szuper kis hely!Mégegyszer köszönöm!

2012. jún. 8. 20:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!