Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hónapos kórtól vinnéd...

Hány hónapos kórtól vinnéd babádat élményfürdőbe?

Figyelt kérdés
Az én picikém 11 hetes,szívesen mennék vele(már csak a nagyobb miatt is 2,5 éves) pl sárvárra,de nem vagyok benne biztos,hogy ez jó ötlet.Félek össze szedne valami fertőzést.Viszont tudom,amikor voltunk tavaly a nagyobbal voltak ott elég pici babák is.Mit gondoltok???Köszönöm a segítséget!!!!
2012. jún. 8. 14:49
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Már elnézést,de babaúszáson is benn vannak az anyukák a medencében nem?Honnan tudjátok hogy nekik nincs e épp valami betegségük amit elkaphat a babátok?(pl gomba ilyesmi)
2012. jún. 9. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Azért, aki már rászánja magát a babúszásra, úgy gondolom, hogy tud mérlegelni olyan dolgokat, hogy ha beteg, nem megy a vízbe. Nálunk kötelező orvosi igazolást vinni, hogy a gyerek is egészséges és közösségbe mehet. Az anyukáknak tampon használata kötelező, valamint otthon is, meg az uszodában is kötelező a zuhanyzás. Akikkel eddig jártunk és járunk úszni a legkisebb betegség esetén sem jöttek úszásra, nehogy bárkit megfertőzzenek. Feltételezem, akinek gombája van, az nem akarja a saját babáját megfertőzni, mert ugye akkor a sajátját is megbetegíti. 2 éve járunk babaúszásra, de ott még semmit sem kapott el egyikünk sem. Viszont a védőnőknél, mikor státuszra megyünk, vagy a zenebölcsiben nagyon aranyos vírusokat és baktériumokat lehet összeszedni. Azokból mindig gyűjtünk be. Sajnos.

Kicsi fiam 2 éves én pedig 37 hetes terhes vagyok. Orvos is tudta, hogy járunk és mondta, hogy egész nyugodtan mehetünk, mert ha a babáknak jó, a kismamának sem árt. Ezen a héten mondtam az oktatónak, hogy legközelebb már a férjem megy be a vízbe.

2012. jún. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!