Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Teszveszes anyukák mit csináljak?

Teszveszes anyukák mit csináljak?

Figyelt kérdés

Mit tudok tenni,ha eladtam egy ruhát és elpostáztam mielőtt még megkaptam volna a pénzt?Jófogáson adtam el.

Már írtam neki jó pár üzenetet de semmi reakció.

Ez a pénz már nem lesz meg ugye?

Valamivel megtudnám fenyegetni, hogy megilyedjen? Az a baj csak pár száz forintról van szó, de nem gondoltam, hogy ilyen gerinctelen és nem küldi a pénzt.


2012. jún. 8. 14:59
 1/8 anonim ***** válasza:

én egy nadrággal jártam így :(

nem szabad előre küldeni semmit, csak ha elküldte a pénzt. nekem is jó lecke volt..

2012. jún. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Sajna így jártál. Szerintem hiába fenyegeted meg.

Még ha a Teszen adtad volna el talán lenne esélyed megkapni a pénzt, mivel nem akarna negát kapni. Sajna a vásárlón múlik most már az egész.

Tanulópénz volt.

2012. jún. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Én igazából Vaterán árulok pár kis ruhát, de még nem jártam így sosem. :/

Gyakorlatilag szerintem annak a pénznek már lőttek. Nagyon nem tudsz már tenni ellene semmit, max ha van ilyen rész a Teszvesznek hogy bejelentések (a vateránál van ilyen rész hogy ha bármi gond van akkor rá tudod írni az illető adatlapjára) akkor oda ezt betudod írni, így mások is láthatják hogy nem korrekt az illető.

2012. jún. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Kerria ***** válasza:

A címét tudod, így esetleg arra befenyítheted... ráküldöd a rendőröket, vagy valami hasonló, aztán hogy eredménye lesz-e az majd kiderül (sajna nem hiszem)


Kárpótoljon az a tudta, hogy segítettél egy kisgyermeken, akinek ilyen szülője van :(

2012. jún. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem semmit nem tudsz tenni sajnos. :(

A teszveszen már küldtem el úgy dolgokat, hogy még nem érkezett meg a pénz, de kizárólag olyan tagoknak, akiknek sok-sok pozitív adásvételük volt. Ráadásul nem nagy értékben vásárolt. Viszont mindig ideért a pénz.

Hátrány a te esetedben, hogy a jofogáson adtad el, tehát még nyoma sem lesz az adásvételnek, nem tudod értékelni.

2012. jún. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egyedi neve van? Nézd meg az iwiw-en face bookon és írj az üzenő falára ,lássák csak az ismerősei !!!!
2012. jún. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
De miért küldted el előre?
2012. jún. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát, a jófogással valószínű így jártál, lőttek a pénznek. Én vaterázok, volt már, hogy előre küldtem, nem tudtam volna két nap múlva postára menni. És nekem is küldtek már előre. De ahogy más írta, ott valamelyest meg tudod nézni a vevő előző értékeléseit. Befenyíteni nem hiszem, hogy hatásos lenne.
2012. jún. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!