Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hányszor alszik 1 éves babátok...

Hányszor alszik 1 éves babátok ha reggel 7-8 körül ébred? Alszik még kétszer vagy már csak ebéd után?

Figyelt kérdés
És hajnalam ébred enni? Csak mert a fiam mostanában ébred hajnal 5-kor,eszik, és alszik reggel 7-8-ig. De nem tudom, hogy így altassam délelőtt, vagy hagyjam...?
2012. jún. 11. 07:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Nálunk pont ez van. Igaz szerintem éjszaka azért ébred, mert nem eszik jól nap közben, jön vagy 3 foga most. Ha 8-ig alszik minimum, akkor nappal csak egy alvás van, az kb olyan 12, fél 1 körül jön el. Ekkor alszik kettő, kettő és fél órát (mikor mennyit), utána pedig estig (9.-ig kb) már simán bírja. Én nem altattam Őt sosem, magának alakította ki ezt az alvásrendet. (Illetve a korábbiakat is).
2012. jún. 11. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Disi ***** válasza:
30.-án lesz egy éves a babám. Már egy hónapja csak egyszer alszik. Reggel fél 8 körül ébred, délben alszik másfél-2 órát, utána eszik főtt kajcsit és utána pörög tovább este 8-ig. Én sem altattam sose, ő alakította így magának.
2012. jún. 11. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az én lányom akkor is egyszer alszik, ha fél 6-kor kel. Csak akkor nem bírja ki ebéd utánig. Kap ilyenkor tízórait, és megy aludni. De ha már 6 körül kel, akkor simán elvan ebédig.
2012. jún. 11. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
13 hónapos a kisfiam. Este 9-9-30 körül alszik el, reggel 6-30-7 körül ébred. Reggelizik, majd 9*-kor visszaalszik, kb másfél órára. Aztán délután is elalszik, hogy mikor, az változó, általában ebéd után valamikor. Neki most 4 foga jön egyszerre.
2012. jún. 11. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

13 hónapos:


Este 20-kor alvás,reggel 7.30-8-ig.Kelés után reggelizik.


Napközben egyszer alszik 12.30-tól 1,5-2,5 órát.

2012. jún. 11. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat:-)

Most már elájult szegény. Nem bírta tovább. Nem tudom így hogy alakul a napja...délután akar e majd aludni vagy sem. és hogy egyáltalán most mennyit fog aludni. Nem is evett csak 8-kor amikor ébredt.

Talán ő is át szeretne térni a nappali 1 alvásra. A foga is jöhet...de rá nem jellemző, hogy ennyire borulna a hajnal. Olyankor inkább éjjel ébred sokszor, és nappal is csak az ölemben alszik el. De azért nem zárom ki a fogzást sem.

Az lesz, hogy hagyom ahogy akarja úgy lesz, nem altatom, nem tartom ébren (ezt nem is tudom,hogy lehetne:-)) csak arra vigyázok, hogy ne estébe nyúlóan aludjon ha délután elalszik.

Jobb ötletem nincs :-)

2012. jún. 11. 11:11
 7/8 anonim ***** válasza:

17 hos a kislányom.


6:30 korul kel velem, mert én megyek munkába

10 korul alszik 1 akár 2 órát is

fél 3 fele alszik szintén 1-2 órát

Este fél 9 fele furdés, vacsi és alvás.

Atalussza az éjszakát.

2012. jún. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A kislányom reggel 8-9kor kel és 12kor, ebéd után alszik 2-2,5órát. Este fél8kor vacsi, fürdés és 8-1/4 9kor alvás. Végigalussza az éjszakát mióta csak egyszer alszik nappal. Amig kétszer aludt, addig felébredt éjjel egyszer. Igaz aludt is vissza miután ivott. Hajnalban sem kel enni, bár pár hónapos kora óta nem eszik éjjel. Ja és most 1 éves.
2012. jún. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!