Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sajnos nem bírom cérnával!...

Sajnos nem bírom cérnával! Babám 15-napos és ha fent van mindig sír! Mit csináljak? Hogyan nyugtassam meg?

Figyelt kérdés
nagyon hamar felmegy a pumpám,sajna türelmem kevés!de nem tudom mi a baja,semmi jelét nem látom,már az apját is kezdi kiborítani,pedig neki van türelme!
2009. júl. 3. 16:20
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Amit az utolsó írt, hogy a testedre, vagy apa meztelen(és nem mesztelen) testére teszitek, ott megnyugszik az nálunk is bevált.
2009. júl. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha úgy érzed a babának semmi baja ( pelu, kaja stb.rendben), akkor szeretgesd sokat. Igen, lehet ő nehezebben alkalmazkodik a külvilághoz. Feküdj mellé, olvass neki hangosan. Elég ha érez téged és hallja a hangod. Ne foglalkozz most mással csak vele. Kitartás!
2009. júl. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Bocsi a 16.30-as és a 16.35-ös ugyanaz a válaszoló
2009. júl. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
igen meztelen hasra téve nyugszik meg (nem mesztelen tényleg :o) - köszi a korrekciót a 16:35-nek)
2009. júl. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Ez csak egy időszak, de fontos, hogy nyugodj meg, bár ezt könnyű mondani :-( egy kialvatlan szülés után álló gyerekágyas anyának, akinek az elmúlt néhány hónapban felfordult az élete.

Nekem sokat használt a szülés után a Flavon Kids lekvár (egy természetes táplálék-kiegészítő/vitamin), pótolta a vitaminokat, segít a tejtermelésben, a vér javításában és hihetetlen jót tesz az idegrendszernek és átmegy a tejbe, így a baba is megkapja, ami kell neki. Kicsit drágának tűnik, de nagyon megéri!

2009. júl. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Próbáld ki a hordozókendőt vagy babaerszényt!

Nálunk is ez volt, amint beletettem, elhallgatott és aludt is én közben tudtam tenni-venni. Mivel egész nap szó szoros értelmében velem volt, este is nyugodtabb volt, többet aludt és én is tudtam pihenni.

2009. júl. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!