Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Létezik ilyen babakocsi vagy...

Létezik ilyen babakocsi vagy nagyon az elvárásaim?

Figyelt kérdés

Mózes és sport rész is legyen hozzá, és az utóbbihoz is szükségünk lenne lábzsákra. Súlya nem számít,de szeretném ha nagyobb kerekei lennének. És szép tágas kocsi lenne. Néztem volna apc 682 kocsit,de olyan szűk, kizárt h az én kis vasgyúróm majd beleférjem, az első csemete is 4 kg val született.


Hordozó nem szükséges hozzá, a tolokarja,pedig egybe legyen, ne kétszarvú.

Ja és ami a legfontosabb, ne legyen horribilis áron:):):

Lehet hazsnált is ha nagyon szép megkímélt állapotban van


2012. jún. 12. 13:00
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Nem vagyok a lengyel babakocsik híve, de árkategóriában, , és az elvásáraid szerint én ezt ajánlanám:


[link]


Ha beütöd a keresőbe a márkát, egy csomó színben kiadja. A lengyel kocsik egyébként is nagyok. Nehezek is (bár erre azt írja, hogy 9 kiló a váz). Az egyik barátnőmnek is ilyen van, kellemeset csalódtam benne. Ha nem kellene emelgetnem, én is ilyet vettem volna. Az ő gyerkőce 4,5 kilósan született, és elveszik benne.

2012. jún. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, itt a teljes szett fotón:


[link]

2012. jún. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

[link]

Nekünk ilyen van, a lila, és nagyon jó!

2012. jún. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Camarelo-s vagyok.

Mi nagyon sokáig használtuk a mózest, pedig nem kicsi a lányom. 7 hónaposan cseréltük le sportra és ekkor már több, mint 9kg és 73 centi volt a baba.

2012. jún. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Nekünk Kunert VIP volt,nagyon jó kocsi én szerettem.Csak ajánlani tudom és árban is jó.

[link]

2012. jún. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Kihasználtam, hogy kiírtad az e-mail címedet és küldök nekedén is képeket, a mi eladó Esprit kocsinkról:)
2012. jún. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
ABC Design Astro!!!!! Kisfiammal nem ilyen volt, utáltam amilyen volt!!! Ez viszont Isteni kocsi. Hatalmas mózes, kagylóülés szerűen dönthető sport rész. Általában nincs hozzá hordozó, én egy Maxi Cosi Cabriofixet vettem hozzá. Újonnan baromi drága, de én a vaterán 44.000-ért vettem, teljesen új állapotban!!!!! Én esküszöm most erre!!!
2012. jún. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Anmar hilux - minden igényednek megfelel. Nekünk is ilyen van, és 60000 ezer körül árulják. Jó nagy a mózes is, mi 7 hónaposan váltottunk a sport részre.

[link] - nekünk pont ez van :)

2012. jún. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Kagylóüléses sportkocsi nem jó szerintem. Nem tud benne normálisan aludni a baba. Persze anyukák mondják, hogy milyen szuper, de nem ők alszanak benne. Kíváncsi lennék mit szólnának hozzá, ha nekik is ülő helyzetben kéne aludni....
2012. jún. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Egyetértek az útólsóval.Én se vennék soha kagylóülésest.Sokszor figyelem az utcán mikor alszanak benne a babák a lábuk meg égnek áll.Szerintem mindenképpen olyat vegyél ami teljesen vízszintesre dönthető.
2012. jún. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!