Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » SOS! Hogy felejtethetném el a...

SOS! Hogy felejtethetném el a rossz élményt a babámmal?

Figyelt kérdés

Egy soron kívüli fürdés sírással végződött, azóta szegénykém remeg, ha meglátja a kádat.


(nagyon kakis volt és rám s kifolyt, nem tudtam normálisan megfogni, ide-oda imbolygott és a könyökömmel véletlenül megnyitottam a zuhanyt is rá :((((( )

8 hónapos

Ha van valami ötletetek kérlek segítsetek!!!Köszi!



2012. jún. 12. 18:06
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
esetleg fürdesd ilyenbe.de az is jó megoldás ha most egy kis ideig a kis kádjába fürdeted bent a szobába. a [link]
2012. jún. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem ne változtass semmin, ha továbbra is így akarod fürdetni, mert ha később visszatérnél még jobban megijed. Amit én csináltam, hogy játszva tettem a kádba, pl. repülőzve. (Te is oldódsz közben, nem leszel ideges)végig játszottunk, de ha láttam rajta, hogy inkább kijönne kivettem. 3 nap alatt visszaszokott azóta is vigan játszik, úgy kell kikönyörögni! :)
2012. jún. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Köszi, megpróbálom, végül is nincs veszteni valónk, ha sír úgy is kikapom és rögtön tudunk helyszínt változtatni, már előre félek a maitól... :(
2012. jún. 13. 12:48
 14/15 anonim ***** válasza:

sok-sok türelem kell, majd szép lassan, fokozatosan elfelejti a rossz élményt, ne aggódj!

én is napokig sírtam emiatt (nekünk anno elcsúszott véletlenül a kádban, pont megtalálta azt a picike részt, ahova nem ért el a csúszásgátló...).

remélem vmelyik javaslat beválik!

2012. jún. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Hála Istennek a helyszín változtatás bejött, a hálóban fürdettük lavórban, nem volt gond,de többször bepróbálkoztam napközben szárazon a káddal, azonnal elhúzta a száját. De lényeg a lényeg, hogy meg tudom fürdetni,kb 1 hét múlva lassan vissza szoktatom a kádba, remélem addigra elfelejti :))))

Köszi mindenkinek!:)

2012. jún. 13. 23:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!