Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rossz anya vagyok?

Rossz anya vagyok?

Figyelt kérdés
23 éves vagyok. Van egy 3 éves és egy 5 hónapos lányom és egy vőlegényem. Imádom a lányaimat,de hétvégén elmentem a barátnőimmel wellnes-ezni és piszkosul élveztem,hogy nem voltak ott. A kisebbik állandóan bömböl. Minden nap,minden órában,minden percben. Megőrülök tőle. Van,hogy kirohanok a szobábol,becsapom az ajtót és hagyom üvölteni. Szörnyű anya vagyok? Bűntudatom van. Szörnyű bűntudatom,mert mióta az eszemet tudom családra vágytam és most van 2 gyönyörű kislányom,de úgy érzem,hogy megzavarodok. És nekem még segítségem is van. Hogy csinálják azok akiknek nincs? És most félre ne értsetek,mert nem bírnék élni a lányaim nélkül,de sokszor a világból ki tudnék futni. Ezzel csak én vagyok így? Rossz anya vagyok?

2012. máj. 30. 23:16
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
73%
Nem vagy az,én 22 éves vagyok,és van egy 13 hónapos fiam.Súlyos depresszióm volt a szülés után,sokszor én is kitudtam,és kitudnék rohanni ha hisztizik,és én is jól érzem magam ha a párommal vagyunk 2en vagy egyedül a barátaimmal néha kikapcsolódom.Az anya is ember,nő akinek vannak szükségletei,vágyai nem lehet 24 órában csak a gyerekkel foglalkozni.Az elején nekem is volt segítségem a közelbe,kb 4 hónapos kora óta nincs mert utolsó éves vagyok a főiskolán egy másik városban,és ott lakunk albérletbe.Sokszor nehéz,de a mindenem a fiam egészséges,értelmes,szép,tündéri,kiegyensúlyozott kisfiú,nagyon szeretjük a férjemmel,de sokszor érzem úgy,mint te,és nem hinném,hogy ezért egyikünk is rossz anya lenne.
2012. máj. 30. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
83%

Vagyunk ezzel még így egy páran.

Türelem, kitartás, belejössz!

2012. máj. 30. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
62%
3 te elmehetsz a büdös francba! ne gondold hogy ha valaki aki középkorú szül gyereket annak több a vagyona,vagy biztos vele marad a férje,ez nem így működik,igenis ne szidd aki fiatalon lesz anya és nem várja meg még őszül...
2012. máj. 30. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. :)

Az pedig,hogy minek nekem gyerek az hagy legyen a mi dolgunk.

2012. máj. 30. 23:32
 5/22 anonim ***** válasza:
56%
23:28 Szerinted több 100 éven keresztül hogy volt a szokás, meg a teszüleidnél pl? 20 évesen normális volt az, h van gyerek, nem is egy. Az, h te jössz itt a "modern" gondolkodásoddal, nem neked lesz igazad. Semmi probléma ezzel, lehet, h a kérdezőnek van már szakmája stb-je, de legalábbis nem a te dolgod ezt fitatni, mert rohadtul nem ezt kérdezte
2012. máj. 30. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim válasza:
100%
Mindenkinek szüksége van kikapcsolódásra. Évente pár nap még kell is, hogy fel tudj töltődni, és az év maradék napját velük lenni, különben nagyon beletud fáradni az ember.
2012. máj. 30. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Nincs szakmám. Majd az egyetemet fogom kezdeni,ha a kissebbik 1 éves lesz. Bár,nem minta ez bárkire tartozna. :)))
2012. máj. 30. 23:48
 8/22 anonim ***** válasza:
58%
Asszem az ilyen érzések és gondolatok miatt nem fogok szülni,mert mindenkitől ezt hallottam.
2012. máj. 30. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem arról van szó, hogy nem való neked gyerek vagy rossz anya vagy, de szerintem is kicsit korán szültél. Hisz te mondod, hogy mik a "tüneteid". Vagy talán legalább a másodikkal várni kellett volna.
2012. máj. 30. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

attól mert elmentél wellness-ezni, attól nem vagy rossz anya

viszont ha a kicsi tényleg állandóan sír, akkor ott tenni kéne valamit, mert szerintem ez nem normális, illetve valamire szüksége lenne, valami baja van, azért sír, és ennek az okát neked kéne megtalálnod

2012. máj. 31. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!