Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mediig kezelitek otthon a...

Mediig kezelitek otthon a hasmenést, és mikor viszitek a kicsit orvoshoz?

Figyelt kérdés

A kisfiam 18hós.Tegnap ment a hasa (nem nagyon 6 kakis pelus volt és nem is nagy adagok.),hajnalban felsírt,magamhoz tettem,de szerintem csak anya hiány,mert rögtön vissza aludt.Még most is alszik,tegnap délután óta nincs széklete,nem lázas,jól iszik és enne is,de nem merek neki sokat enni adni.Ezzel még nem kell orvoshoz vinni,de ha esetleg ma is menne a hasa?

Jön a hátsó örlő foga,talán attól van,de eddig még nem volt hasmenése fogzástól.


2012. jún. 13. 09:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha 1 napig volt és csak 6 kakis pelus, én azt mondom hogy szerintem fogzás(de nem biztos). Ha továbbra is menne a hasa vidd el orvoshoz, de avval nem árthatsz ha adsz neki normaflore-t.
2012. jún. 13. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
hívd fel a dokid,hátha járvány van és kell a gyógyszer. normaflore-t viszont addig is adj neki
2012. jún. 13. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nálunk két héttel ezelőtt volt hasmenés, egy hétig tartott, láz is volt. Elvittem a 2. napon dokihoz, a székletét is elküldték vizsgálatra. Kiderült, hogy fogzás miatt volt. Jobb elvinni dokihoz, mert súlyos baj is állhat a háttérben.
2012. jún. 13. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Fiamnak hasmenése lett, a 2. vagy 3. napon felhívtam a dokit. Azt mondta le ne vigyem a gyereket, diétáztassam itthon. 1 hétig ment a hasa, utána két napig nem, és megint 4 napig ment neki. Nem vittem dokihoz.

(Lehet dokit kellene már váltanom, mert ez tojik mindenre szinte)

2012. jún. 13. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én csak akkor vinném, ha 2-3 napig tartana már, és nem akarna elmúlni. Egy nap és 6 kaki, még nem vészes. És ha enni akar, akkor egyen! A diétáztatás nem feltétlenül muszáj!
2012. jún. 13. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Ma még nem volt széklet,viszont ömlik a nyála.Lehet tényleg csak a fogacskája okozta.
2012. jún. 13. 15:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!