Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért baj, ha szépnek tartják...

Miért baj, ha szépnek tartják a babámat? Ez miért el ok, hogy megbántsanak?

Figyelt kérdés

Ma voltunk 6 hónapos tanácsadáson.

Van egy anyuka, akivel szinte egyszerre szültünk. Utcán összeszoktunk futni, a dokinál meg rendszeresen.

Ma egyszerre kerültünk be, és hát jött mindkét védőnő meg a doki is,hogy még mindig de szép a fiam.

Sőt az egyik védőnő mondta,hogy egy fotós ismerőse keres babamodelleket és a fiamra gondolt, van-e kedvem kipróbálni.

Amikor kijöttünk a másik baba anyukája kérdezte,hogy tud-e már ülni a babám? Mondtam,hogy nem, de szerintem még nem gond!

Ennyivel lerendeztem, megdicsértem a babája szemét és eljöttem.

Ott felejtettem a kardigánom és visszaakartam lépni, amikor hallom az anyuka egy ott várakozó másiknak ezt mondja: " nem tudom miért vannak ettől a kölöktől úgy kinyúlva még ülni sem tud"!

Nekem ez olyan rosszul esett! Miért kell bántani valakit azért, mert esetleg megdicsérik a gyerekét?

Egyébként tényleg kellene már ülnie 6 hónaposan?


2012. jún. 13. 13:17
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Köszi!

Persze, én el is fogadom,hogy mindenkinek más a szép!

Nem is érdekel igazán,hogy kinek tetszik a babám!:)

Lehet,hogy az is közrejátszik, hogy mindig összefutunk a dokinál és többször hallotta már,hogy a védőnők dicsérgetik a fiam és most unta meg!

Nem tudom tud-e ülni a babája, de nem is érdekel. Ha valamit utálok és utáltam mindig is, amikor versenyeztetik a gyereket!

Remélem az én fiam is fog nemsokára!

2012. jún. 13. 13:41
 12/17 anonim ***** válasza:

Azt nem értem, miért kell mindig a máséval foglalkozni.

Nem mindegy annak a nőnek, hogy a kérdező babája ül-e már?

2012. jún. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Bizonyos szempontból érthető, ha rosszul esett neki, hogy más babáját "ajnározzák", ez a védőnőktől volt bunkóság, nem is kicsit. Viszont az ő reakciója is bunkó volt, úgyhogy 1-1. :-)

Te pedig ne törődj vele, örülj, hogy nemcsak te, hanem más is szépnek tartja a gyerkőcöd.

Ahogy előttem is írták egyáltalán nem KELL ülnie egy 6 hónapos gyereknek. Ennyi erővel azt is kérdezhette volna, hogy jár-e vagy beszél-e, úgyis az volt a lényeg, hogy lenyomja a gyerekedet.

2012. jún. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Biztos bedugtam volna a fejem úgy, hogy meglássanak, mosolyogva megköszöntem volna a kedves szavakat. Engem senki ne szúrjon hátba, mondja a szemembe.
2012. jún. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Elég durva...

Szerintem egyébként azért mondhatta ezt az ülés dolgot, mert általában ezeken a babás "divatfotókon" ül a baba és fog egy labdát, macit, stb.

2012. jún. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 sumergo ***** válasza:
Nem kell ilyennel foglalkozni. Ilyen egyszerű. Meg ne bántódj, de a háta mögött te most pontosan ugyanazt teszed, mint ő tette: kibeszéled. :-) Ne foglalkozz vele, ne idegesítsd ilyeneken magad. Nem éri meg!! Szép napot!
2012. jún. 14. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Köszi!

Hát azért nem mindegy,hogy anyukát beszélem ki, vagy a gyereket!

Azért mert egy szülővel bajom van, nem bántom a gyereket!

Legalábbis én ilyen vagyok!:)

De mindegy is, csak felhúztam magam!

2012. jún. 16. 08:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!