Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek, hagyjam még...

Mit tegyek, hagyjam még mászkálni vagy ne?

Figyelt kérdés
7,5 hónapos kisfiam eddig szépen elaludt9-kor. Az elmúlt napokban azonban nem akar, csak menne a földre, nem régen tanult meg mászni. Nem "játszik", csak mászkál. Ha nem engedem üvölt, ha hagyom, kb.1 óra és kifárad.
2009. júl. 4. 22:11
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nálunk is ez van,én hagyom. Amikor megpróbáltam "ráerőltetni",hogy aludjon,annyira felhergelte magát,hogy alig lehetett megnyugtatni,és miután elaludt még álmában is hüppögött. 9 hónapos
2009. júl. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Az én kisfiam nemrég múlt 8 hónapos, de ugyanez volt. Felborult a napirend, s hiába láttam rajta, hogy totál kóma a fáradtságtól, ő csak nem akart aludni. Ki is tettem "sérifikálni". De nem csak nem akart aludni, vagy 100X végigberregte és masírozta a lakást fülig vigyorral, s kicsit kómás fejjel... :)) Ez ment pár napig, amikor is "belátta (?)", hogy tényleg fáradt, meg amúgy is bármikor jöhet- mehet. Persze, ettől a napirendünk még nem állt helyre, azaz nem 10 - 10. 30h között szopizik, s megy aludni, hanem mondjuk 11h- 12h között (mert úgye most azért elég meleg az idő is).

Szóval szerintem hagyd rá, hadd irányítsa ő, s aztán lassan beáll, hogy mi is lenne számára a legideálisabb. Addig persze minden borul, de lesz ez még így (se! :)))!!!

Üdv:

8 hós örökmozgó mamija

2009. júl. 4. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszi szépen csajok!! hát az örökmozgás megvan nálunk is :) de hát inkább ilyen legyen, mint egy kis nyugis bébi...:) akkor hagyom, had "jöjjön rá" magától, addig pedig portyázhat nyugodtan.

boldog babázást nektek!!

2009. júl. 5. 07:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!