Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Honnan fogja tudni a gyerekem...

ANDREA21 kérdése:

Honnan fogja tudni a gyerekem használni a bébikompot?

Figyelt kérdés
8 hónapos babánknak most vettünk kompot és eddig még egy centit sem haladt vele. Nekem kell valahogy segítenem, vagy rájön egyedül is? Légyszi írjátok le tapasztalataitokat!
2012. jún. 16. 16:46
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
52%

Ha ingyen adnák se használnám.


Csak pár példa:

[link]


[link]

2012. jún. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
55%
Reméljük,sehogy!
2012. jún. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
58%

Gondolom nem egész napra lesz benne a kicsid, ezért semmi káros hatása nem lesz.

Rá fog jönni magától, hogy halad benne.

2012. jún. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
77%

szerintem örülj neki :)

maga a készségfejlesztő táblája nagyon jó, ötletes, leköti a gyereket 10-20 percre míg te lezuhizol vagy leöntöd a krumpliról a forró vizet...

de az lenne a legjobb ha kiszerelnéd a kerekét mert az hagyján, hogy káros ha hajtja magát de baromira balesetveszélyes is, ne tedd ki ennek ha nem muszáj!

2012. jún. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
49%
Magától megtanulja egy-két nap alatt.. Először csak hátrafele ment az enyém is. Sokan mondják hogy milyen káros... Nem kell benne lennie órákig.. Én is kompoztam és nem történt semmi...
2012. jún. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
57%

Mi csak beletettük a fiunkat és magától tudta, mit kell vele csinálni :-)

Szerintem nem kell segítened, legyen nagy helye, hogy kedve is legyen gurulgatni! Majd rájön, hogy ha meglöki magát, akkor milyen izgalmas :-)

(14 hónapos a Fiam, szépen jár önállóan, úgyhogy nem károsodott a mozgás-szervrendszere ...)

2012. jún. 16. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
51%
Reméld, hogy sehogy. Az egyik legkárosabb találmány.
2012. jún. 17. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Én sem ajánlom a használatát (mint ahogy a szakemberek sem). Én még ma, 25 évesen is tapasztalom a káros hatásait, ugyanis a legtöbb baba eleinte pipskedve hajtja magát a kompban, és néhányuknál ez berögzül. A mai napig, ha nem figyelek oda, pipiskedve megyek. A másik, hogy nem tanultam meg helyesen tartani a lábam, ezért eléggé fura a járásom, a lábfejeim minden lépésnél befelé fordulnak.

És ez mind a bébikomp káros hatása. (Több orvosnál is jártam a problémámmal, mindegyik a bébikompot tette felelőssé érte.)

2012. jún. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
58%
Illetve, a gerincnek is baromira ártalmas!!!!!!!!!! Sőt, a talpizmok sem úgy fejlődnek, ahogy kell... Szerintem mellőzni kéne a használatát..
2012. jún. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
46%
Szabadulj meg tőle, jobban jártok:-)
2012. jún. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!