Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pár hetes kisbabánál ha...

Pár hetes kisbabánál ha büfiztetés nélkül fektetem le és el is alszik, akkor ebből lehet gond éjjel?

Figyelt kérdés
Tehát szopizás közben elaludt, és nem akarom felkölteni azzal hogy macerálom a büfizéssel. Viszont nem lesz gond belőle éjjel?
2012. jún. 16. 20:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Amíg kicsi volt, addig oldalra fordítva aludt, vagy a feje úgy állt, így ha büfizett volna, akkor nem nyelte volna vissza. Viszont lányom soha nem büfizett álmában. Elaludt büfiztetés nélkül, majd jó pár óra múlva felkelt, és felvettem, akkor kibüfizte magát. Tehát elvileg nem lesz gond, ha elalszik büfi nélkül, de te látod rajta mennyire hasfájós baba, és ha nem alszik jól, akkor inkább büfiztesd meg.
2012. jún. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

a levegő fogja nyomni a kaját, így bukni fog ha feljön. az meg veszélyes lehet, félrenyelheti, vagy tüdejére mehet.

amúgy nem kell felkelteni, az is jó ha a pocijára fordítod, kicsit ütögeted a hátát, így ki fog jönni a büfi :)

2012. jún. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az én fiam sem akart sosem büfizni.Eleinte én is aggódtam ezen, le-fel járkáltam vele, hogy hátha, de egy idő után én már kibuktam, ő még mindig nem büfizett.úgyhogy feladtam, sosem bukott álmában, szépen kiszopizta magát és szundi tovább. Sosem kellett vissza ringatni, éjjel nem szokott kézre.
2012. jún. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!