Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális, hogy 4 hónaposan...

Gabszem kérdése:

Normális, hogy 4 hónaposan félősebb lesz a baba?

Figyelt kérdés
Eddig vigyorgott mindenkire, most sír ha ránéz valaki és a zajoktól is jobban megijed.
2012. jún. 18. 13:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen, a mi babánk is pont 4 hós körül volt, mikor elkezdett megijedni/sírva fakadni, ha valaki "idegen" pl. szomszéd, sőt, ha a nagyszülei, akiket ritkán lát, közeledtek hozzá. Meg kell mondjam hogy elég nagy hanggal, kiabálva tették ezt.

Most 5 hós és már nincs ez. Szerintem ez folyton változik a gyerekeknél. Meg kell mondani az ismerősöknek, hogy ne nagy hanggal, hanem először csak óvatosan, halkan mosolyogva közelítsenek a babátokhoz, és akkor hamar megszokja.

2012. jún. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem most ez a kor következik. Enyém 3 hónapos és most azt csinálja hogy mindenkire (idegenekre is) mosolyog ha én vagy apa fogjuk, de ha valaki át akarja venni akkor keserves sírásba kezd.
2012. jún. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A napokban kérdezték tölem, hogy az én babám mindenkire így vigyorog? Most 3 hónapos és mindig misolyog , főleg ha beszélnek hozzá, és még nem sír más ölében sem. De már nekem is eszembe jutott, hogy lesz ilyen korszak biztosan nálunk is.
2012. jún. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Fiam 3 hónaposan mindenkire vigyorgott. 4 - 4,5 hónaposan jött el az az időszak (kb. 1 hónap volt), hogy megijedt/félt az idegenektől. ...és igen: a zajoktól is. :)


Tényleg olyan volt, mintha akkor lett volna a szeparációs szorongása, mert ebben az időben ha nem voltam mellette akkor nagyon nyűgös is volt.

2012. jún. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!