Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem térek magamhoz! Kész...

Nem térek magamhoz! Kész rablás ugye? Vagy csak én nem vagyok tisztában az árakkal?

Figyelt kérdés

2 éves a kislányom, ma volt élete első hajvágása.

alig van haja szegénykémnek igaz, de mégis melegítette meg gondoltuk hadd nőjön mégjobban.

körülbelül 3 tincset vágott le, és elmert kérni 900 forintot...azt hittem félrehallom..


HÁT KOMOLYAN MONDOM EZ NEM BRUTÁL ÁR VOLT, EGY PÁR TINCS LEVÁGÁSÁÉRT????!!!!!!


én azt hittem 400 forintból kijön..

holott nagyanyámnak ugyanebben a fodrászatban 1200 forintért nyírják le a haját, mosás, szárítás, lakkozás.


de 3 tincsért majdnem 1000 ft egy kisgyereknek????????


NEM HISZEM EL!!!!!!!!!!!!!!!!!!



2012. jún. 19. 11:16
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
64%
Én fodrász vagyok,sosem kértem gyerekhajvágásért pénzt,ha a szülő is odajár!Nem volt szívem kérni tőlük!
2012. jún. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Én mikor először vittem a fiamat, nem kért semmit a fodrász, mert hogy az első vágás ajándék. Azóta mindig 500ft-ot kér, pedig elszöszmötöl vele jó 20 percet, jó sokat le kell neki vágni mindig. És nem is könnyű, mert a fiam állandóan menekülni akar, rángatja a fejét közben. De ez vidék, Budapesten reálisabb az 1000ft.
2012. jún. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
90%
Nem vagyok fodrász,de én otthon vágom kislányom haját..ötven,száz évvel ezelőtt sem vitték a babákat fodrászhoz.meg úgy általában sok szülő sok felesleges dolgot tesz a gyermeke körül,meg csak vásárol ész nélkül,ő mindent megad címszó alatt,pedig a szeretetre van legnagyobb szüksége a gyermeknek.amúgy a 900-at kb.reálisnak gondolom.
2012. jún. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

Hát szerintem fodrásza válogatja. Az én lányom nincs még 2 éves, kevés haja van, de már 2x levágattuk, hogy jobban nőjön, meg ne lógjon a szemébe a haja. Tavaly augusztusban, és most voltunk, pénteken. Az én fodrászomhoz vittem, lvágta a gyerek haját, aztán megcsinálta nekem a mosást-vágást-szárítást, és egy forinttal sem kért többet, mint az én hajamnak az ára. De mondta is, amikor rákérdeztem, hogy mennyi lesz a gyereké, hogy "ezért a 2 percért? Ugyan már, ne viccelj!...Semmibe nem kerül."

Van ilyen is. A tesóm 2 gyerekének a haját (egy fiú,egy lány), sok hajuk van, vágta 1000 ft-ért. Pedig Pest megyei város, az egyik legjobb fodrász, hatalmas vendégkörrel. Szóval én sokallom azt a 900 ft-ot, főleg a nagymama hajának árához képest.

2012. jún. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Ja, ha nem lenne egyértelmű, ugyanaz a fodrászunk a tesóékkal. :)
2012. jún. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:

hűűűha itt aztán vannak jócskán válaszok :)

akkor simán elkérhetett ennyit.

csak mert egy felnőtt hajvágás kerül majdnem ennyibe

ezért csodálkoztam

egyébként nem sajnálom a gyerekemtől ahogy egyesek írták, de azért lehetett volna olcsóbb, az tuti hogy borravalót nem kapott :)


köszi a sok választ, érdekes dolgokat írtatok :)

2012. jún. 19. 15:40
 27/28 anonim ***** válasza:

Sajna itt tartunk, de egyébként én sem tartom reálisnak a 900ft-ot azért a 2perces munákért.

Én is egyszer vittem fodrászhoz a fiamat, csak géppel körbenyírta, mértem az időt 4.5perc volt és elkért 1500ft-ot.... azt hittem dobok egy hátast én is.

Utána vettünk hajnyírót... és azóta már 3fiunk van!!! :)))

De a két kicsit fodrász még nem látta. :)


Egyébként azért nem reális a 900 és az 1500 ft, mert a te lányod haját 2percig csinálta, az én fiamét (legyen) 5perc. A mamikáét meg 1200-ért csinálja a fodrász.

Az én hajamat - hosszú-dús- mosás fazonvágás, beszárítás másfél óra és ez meg 3500ft. Akkor ehhez képest tényleg túlzás az 1500ft.

2012. jún. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim válasza:
Miért nem vágtad le te azt a 3 tincset? :) Nagyon nincs mit elrontani rajta.
2012. jún. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!