Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem térek magamhoz! Kész...

Nem térek magamhoz! Kész rablás ugye? Vagy csak én nem vagyok tisztában az árakkal?

Figyelt kérdés

2 éves a kislányom, ma volt élete első hajvágása.

alig van haja szegénykémnek igaz, de mégis melegítette meg gondoltuk hadd nőjön mégjobban.

körülbelül 3 tincset vágott le, és elmert kérni 900 forintot...azt hittem félrehallom..


HÁT KOMOLYAN MONDOM EZ NEM BRUTÁL ÁR VOLT, EGY PÁR TINCS LEVÁGÁSÁÉRT????!!!!!!


én azt hittem 400 forintból kijön..

holott nagyanyámnak ugyanebben a fodrászatban 1200 forintért nyírják le a haját, mosás, szárítás, lakkozás.


de 3 tincsért majdnem 1000 ft egy kisgyereknek????????


NEM HISZEM EL!!!!!!!!!!!!!!!!!!



2012. jún. 19. 11:16
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
91%

Ne haragudj, de ha fodrász lennék, hozzá sem kezdenék hajat vágni 500 ft-ért. Sajnos ilyen világot élünk, pár száz ft-ért már nem dolgozik senki manapság.

Meg gondolom van egy díjszabásuk baba hajvágásra, ha 3 tincs, ha egy hajzuhatag akkor is ennyi. A legtöbb kisgyerek ordít, ellenkezik a fodrászszékben, amit elég nehéz kibírni, gondolom ezért kérnek egy kicsit többet érte.

2012. jún. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
55%
Számlát nem adnak a legtöbb helyen!
2012. jún. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
68%
Nem hinném hogy kész rablás lenne!Igénybe vettetek egy szolgáltatást.Fizeti az üzletbért és még ki tudja mi mindent. "3 tincset vágott le, és elmert kérni 900 forintot".Mit gondolsz,ha bemész egy FODRÁSZHOZ mennyit kér?50 ft.-mi?Nyugottan pontozzatok de utálom az olyan SKÓT anyucikat mint ami TE is vagy...sajnálsz rá 900 forintot hogy csórinak majd egyszer normális frizurája legyen.....Majd otthon nyírd le neki biztos csinos csajszi lesz....uhhhhhh
2012. jún. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
77%

Az sem mindegy, hogy hol van ez a fodrászat. Ha felkapott helyen, akkor biztos magas a bérleti díj, ha még nem is ad számlát, csak bejelenti magát minimálbérrel, vagy picit többel, az után is kell fizetnie, ezeket persze, hogy be fogja építeni az árakba és ez egy párperces hajvágásnál is többszáz forintot jelent. Ha ezeket mind levonod, hidd el, nem kaszál olyan hú, de nagyot belőle.

És megint más, ha egy otthon, garázsban berendezett fodrászatról beszélünk, akár úgy, ghogy egyáltakán nem jelenti be magát az illető

2012. jún. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
42%

Igen, kész rablás, ha így nézzük, a fiaim+férjem haját is ezer Ft/főért vágják. Ezer Ft öt perc száraz! esetleg vízzel lespriccelt hajvágásért. De sajna árjegyzék van, ennyibe kerül a hajvágás. A félkopasz ember sem a felét fizeti, gondolom.

Ehhez képest nekem az ötezer Ft festés+vágás+szárítás az nem is sok, és az 2,5 óra :)

2012. jún. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
49%
A brendon egyébként nem drága ,kellemesen csalódtam.Sok akciós dolog van ,a legtöbb fajta termékből találsz olyat ami olcsó és jó. Kiságyat vettünk 8000 Ft ésrt ,fenyő ,nem bútorlap. Matrac 3000 ...
2012. jún. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
86%

A 900 forintot azért kérik el, mert a szülő nem akarja megcsinálni, és a fodrász csinálja meg. Hiába pár tincs, neked is csak annyi lenne de inkább elviszed fodrászhoz, tehát jogosan kéri el a pénzt. 400 forint....talán 5 évvel ezelőtt volt annyi.


1000-1500 között mozog a gyerekhajvágás. Tökmindegy, mekkora és hány tincs, egyárban van. Gyerekhaj x összeg, akár 20 tincs felesleg van a buksin, akár 3.

2012. jún. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
81%
Egyébként 3 tincset én is levágok otthon, ezért nem viszem fodrásszalonba a kicsit...ha meg igen, akkor fizetek a szolgáltatásért, amit én nem akartam megcsinálni saját magam. Nem melírozni kellett, hanem 3 tincs...a babahaj vágása azért drága, mert macerásabb gyerekkel dolgozni, és mert kihasználják hogy a szülők inkább elviszik csak ne kelljen megcsinálni otthon.
2012. jún. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
47%
minek fodrászhoz vinni egy gyereket?????????? aki viszi,vessen magára!
2012. jún. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
92%

Én sem sokallom annyira, mint te. Nyilván a fodrásznak van egy fix tarifája, úgy dolgozik, és nem számolgatja hogy most mennyi tincset vágott le, valamint valóban nehezebb kisgyereknek levágni, mert ordít, fészkalódik stb.

Bp-en szerintem ennél többet elkérnének érte.

2012. jún. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!