Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kiságyat mennyi idősen raktáto...

Kiságyat mennyi idősen raktátok át a ti szobátokból a baba saját szobájába?

Figyelt kérdés

2012. jún. 19. 13:18
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Látom elég nagy a "szórás" a válaszok között.

5 hónapos a babánk, és nem tudom mikor kellene átvinni a kiságyat az ő szobájába. Még mindig kel éjjel enni 2x, és kényelmesebb, ha a mi szobánkban van + jobban halljuk mit csinál.

2012. jún. 19. 16:14
 12/14 krisztina24 ***** válasza:

Szia!

Mi akkor raktuk át,mikor betöltötte a 2 hónapos kort,azaz 2 hete.

Ügyesen alszik egyedül,de mindenre felkelek így is, hogy nincs mellettünk.

2012. jún. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Féléves koráig aludt a mi szobánkban éjjel egy kis bölcsőben, napközben akkor is a szobájában aludt. 6 hónaposan átraktuk és azóta is ott alszik. Sokkal jobban is alszik Ő és mi is. Mikor beteg volt a múltkor megpróbáltam a mi ágyunkba átvinni, de nem tudott aludni ott. Egyébként engem jobban megviselt, hogy nem alszik mellettem a bölcsőben, mint Őt. :) Ő az első pillanattól úgy aludt, mint a bunda. :)
2012. jún. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Disi ***** válasza:
Nem tudom miért lettem lepontozva lehet félreérthető volt a válaszom. Imádok a babámmal aludni, de én nagyon rossz alvó vagyok, sokat forgolódok, az apukája néha horkol, biztos vagyok benne, hogy néha a mi mocorgásunkra riad fel. Ráadásul a mi hálószobánk a főutcára néz, elég közel van sajnos egy szórakozóhely, hát nem semmi az a hangzavar ami hétvégén az ablakunk alatt szokott lenni. Az ő szobája a másik oldalra néz, ezért várom hogy átköltöztethessük.
2012. jún. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!