Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan kezdte el inni a...

Hogyan kezdte el inni a folyadékot a babátok?

Figyelt kérdés
A kisfiam 3 hónapos. Sem a vizet, sem a teát nem fogadja el. A vízből iszik 3 kortyot, rájön, hogy az víz és nem issza tovább. A teát még ennyire sem fogadja el. Hogyan érjem el, hogy igyon? Kevés anyatej+tápszeres.
2012. jún. 19. 20:36
 1/3 krisztina24 ***** válasza:

Szia!

Nálunk tápszeres a babám, így pótoljuk a folyadékot, mi is vízzel.

Eleinte nálunk sem akarta inni,de mindig próbálgattuk, mindig csak egy kicsit. egy idő után (2-3 alkalom) már nem volt gond. szerintem, próbálgassátok sűrűn,keveset, és lehet megszereti :) nálunk van hogy 120 ml vizet is megiszik egy nap!

2.5 hónapos kisfiú anyukája

2012. jún. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekünk is így volt.Aztán a kamillateát megitta, de egy nap összesen kb 20-30 ml-t. aztán 3,5 hósan adtam neki babateát, Hippes granulátumosat. Azt megitta. S aztán később már a vízat is. Most 10,5 hónapos, de megint jobban esik neki a tea, minta víz,pedig jóideg fordítva volt..
2012. jún. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Örülj neki hogy a tea nem kell neki, így nem is szokik hozzá. Én csak vizet adtam neki, kezdetben orrán száján is visszajött, de idővel hozzászokott, azóta is csak vizet iszik.
2012. jún. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!