Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A ti babakocsitokba (mózes)...

A ti babakocsitokba (mózes) be lehet kötni a babát? Illetve ha igen, be szoktátok kötni? Mekkora a baba?

Figyelt kérdés

Egy korábbi kérdésnél került szóba, úgy tűnik, eléggé megoszlik erről az anyukák véleménye. Nem vitát szeretnék szítani, csak statisztikailag érdekel a dolog.

A válaszokat előre is köszönöm!



2012. jún. 20. 13:13
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

3. vagyok.


Jó kérdés. :) Mi olyan multifunkciós kocsit választottunk, amelybe szükség esetén 3-4 órát is lehet a Manó, mert speciális gerincvédő betét van benne (mindketten orvosok vagyunk, tehát jól megnéztük, hogy ne csak reklámfogásról legyen szó). Így ha olyan helyre megyünk ami potenciálisan borulás veszélyes, akkor ebben van, a mózesben pedig akkor, amit már leírtam. Nálunk ez lett a megoldás.

2012. jún. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

1. vagyok


A miénk egy teljesen vízszintesig dönthető kocsi volt, aminek a háttámlája több fokozatban dönthető. 5 pontos biztonsági öv volt benn.

2012. jún. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Én nagyon szeretem az ABC Design kocsikat, így ezt tudnám ajánlani: [link]

Ez pedig a mózeskosár hozzá: [link]


Esetleg választhatsz olyat is, aminek a háttámlája és a lábrésze is dönthető, ezek általában 5 pontos övvel rendelkeznek (bár ezek elég nehezek) pl: [link]


Persze lehet más márka is, mert ezek elég drágák, csak én ezeket ismerem... :)

2012. jún. 20. 14:20
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

[link]


nekünk ilyen van, és be lehet kötni.

2012. jún. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó. A kivehető mózesben van öv?
2012. jún. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Utolsónak: ha megnézed a képet a mózesről, ott látszik a "lyuk" amin át lehet bújtatni a babakocsi övét.
2012. jún. 20. 14:44
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Köszi, már látom!
2012. jún. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!